Жнива на Львівщині розпочнуться 18-22 липня

Жнива на Львівщині розпочнуться 18-22 липня


Автор: Олег Довганик

ЛЬВІВ-КИЇВ. 4 липня. УНН. Початок жнив на Львівщині прогнозується на 18-22 липня, про це йшлось сьогодні на селекторній нараді, яку провів голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк, повідомили кореспонденту УНН у прес-службі Львівської ОДА.

В.о. начальника головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Михайло Кучеренко доповів про підведення підсумків роботи агропромислового комплексу за 1-ше півріччя 2011 року та стан підготовки до жнив.

Він, зокрема зазначив, що загальна посівна площа під урожай поточного року становить 562,1 тис. га. До попереднього року загальна посівна площа сільськогосподарських культур зросла на 22,1 тис. га, або на 4,1%. До попереднього року виробництво (реалізація) м’яса худоби і птиці зросло на 3,7 відсотка, а молока, яєць – зменшилося.

Також М. Кучеренко зупинився на питаннях стану підготовки області до жнив. Так, загальна площа до збирання складає 305,0 тис. га, а техніка готова на 96,6%. Він додав, що на сьогодні готові 16 зернових складів, а початок жнив прогнозується на 18-22 липня.

Вислухавши доповідь, М. Цимбалюк наголосив на тому, що питання використання посівних площ головне управління агропромислового розвитку повинно узгоджувати з районами. Також він звернув увагу на необхідності створення крупнотоварних ферм, де можна буде контролювати і кількість поголів’я, і якість продукції. “В області має бути єдина позиція щодо збуту сільськогосподарської продукції”, – підкреслив голова Львівської ОДА.

Нагадаємо,  жнива тривають в Одеській та Миколаївській областях, а також в Криму, вже намолочено  перші 100 тис. тонн озимого ячменю.

Джерело:  УНН

По темi:  Аграрий Юрий Косюк может стать министром обороны Украины
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Агроринок України)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

8 + пятнадцать =

Сейчас читают:
Top