178 | 0
Раздел: Агроринок України
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

У 2012 році буде збільшено площі посівів пшениці та кукурудзи

Автор: Олена Архіпова

КИЇВ. 20 вересня. УНН. У Міністерстві аграрної політики та продовольства України вже розробляють плани структури посівних площ на 2012 рік. У планах міністерства збільшити площі посівів зернових культур, зокрема пшениці та кукурудзи. Про це під час прес-конференції в медіа-холі УНН заявив Олександр Демидов, директор Департаменту землеробства Мінагропроду.

«Якщо говорити по озимим культурам, то на 200 тисяч гектарів планується збільшити посіви зернових культур за рахунок пшениці та озимого ячменя. Площі посівів кукурудзи планується збільшити до 4 млн гектарів», — зазначив О.Демидов.

За його словами, виконання програми «Зерно-2015» і досягнення рівня врожаю зернових на рівні 80 млн тон аграрії можуть реалізувати за рахунок тієї самої кукурудзи. «Рентабельність кукурудзи вища ніж у пшениці і сягає близько 25%», — наголосив О.Демидов.

Планується також збільшити площі посіву цукрового буряку до 600 тис. га.

Як повідомляв УНН, О.Демидов на прес-конференції повідомив також, що цьогорічний врожай пшениці в Україні збільшився порівняно з минулим роком на 5,5 млн тонн. Крім того, він поінформував, що у 2011 році українські аграрії очікують зібрати рекордний урожай сої — понад 2 млн тонн, а Мінагропрод планує експортувати понад 20 млн тонн зернових, серед яких більш ніж 10 млн тонн становитиме кукурудза.

Джерело:  УНН

По темi:  НААН представила проект сельскохозяйственного землепользования

У 2012 році буде збільшено площі посівів пшениці та кукурудзи

Вы читаете статью У 2012 році буде збільшено площі посівів пшениці та кукурудзи. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья У 2012 році буде збільшено площі посівів пшениці та кукурудзи - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье У 2012 році буде збільшено площі посівів пшениці та кукурудзи