253 | 0
Раздел: Агрорынок Украины
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Прес-конференція організаторів Всеукраїнського Селянського Віче на тему: “Врятуємо колиску України – село від загрози остаточного знищення!”

Автор: УНН-анонс

Мова йтиме про можливість відміни мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення без прийняття відповідних запобіжних заходів по захисту інтересів селян. В зв’язку з цим було прийнято рішення про проведення Селянського Віче у місті Києві 18 червня 2011 року.

Учасники: голова Селянської партії України Зиновій Холоднюк і голова Союзу сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів Іван Томич.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 4, УНІАН.

Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

Джерело:  УНН

По темi:  Открытие рынка ЕС может стать стимулом для развития органического с/х в Украине - мнение

Прес-конференція організаторів Всеукраїнського Селянського Віче на тему: “Врятуємо колиску України – село від загрози остаточного знищення!”

Вы читаете статью Прес-конференція організаторів Всеукраїнського Селянського Віче на тему: “Врятуємо колиску України – село від загрози остаточного знищення!”. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Прес-конференція організаторів Всеукраїнського Селянського Віче на тему: “Врятуємо колиску України – село від загрози остаточного знищення!” - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Прес-конференція організаторів Всеукраїнського Селянського Віче на тему: “Врятуємо колиску України – село від загрози остаточного знищення!”