М.Азаров «на власні очі переконався», що врожай буде гарний

М.Азаров «на власні очі переконався», що врожай буде гарний


Автор: Софія Пищик

КИЇВ. 3 серпня. УНН. Прем’єр-міністр України Микола Азаров обіцяє попри складні погодні умови зібрати та зберегти врожай в державних та регіональних резервах. Про це він сказав під час засідання уряду, передає кореспондент УНН.

«Останнім часом я побував у Київській, Полтавській. Луганській, Донецькій, Вінницькій областях, де на власні очі переконався – у нас буде гарний врожай. І попри складні погодні умови, ми його зберемо, а головне збережемо, в державні й та регіональних резервах», — наголосив Прем’єр.

За його словами, завдяки форвардним закупівлям зерна ще навесні, зараз в Україні будуть створені, як ніколи, великі запаси.

«При цьому уряд не диктує закупівельні ціни. Вони формуються таким чином, що забезпечують рентабельність виробникам і стабільність цін для споживачів», — додав він.

Як повідомляв УНН, восени ціна продовольчої пшениці на світових ринках буде коштувати 300 доларів за тонну. Таку думку  висловив експерт аграрних ринків Українського клубу аграрного бізнесу Тарас Гагалюк, коментуючи вплив несприятливих умов у Європі на цього річний збір урожаю. Саме тому, за словами експерта, на ринку буде менше
якісної пшениці. Проте зерно в Україні дорожчати не буде, тому що введене експортне мито на зернові від 9 до 14%. І на даний момент саме воно утримуватиме ріст внутрішніх цін.

Т.Гагалюк нагадав, що в цьому році згідно з прогнозами Україна буде мати досить позитивний урожай зернових на рівні 48 млн т., але щоб прогнозувати, якою буде ціна, потрібно звертати увагу на собівартість вирощування зернових культур.

Нагадаємо, уряд прогнозує цьогорічний обсяг експорту зернових з України на рівні 20 млн т.

Джерело:  УНН

По темi:  Австралийская компания Silo Bags Australia поможет Египту сохранить зерно
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Агроринок України)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 × три =

Сейчас читают:
Top