313 | 0
Раздел: Агроринок України
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

М.Азаров: с/г ярмарки мають відповідати європейським стандартам

Автор: Софія Пищик

КИЇВ. 15 червня. УНН. Ярмарки сезонної сільськогосподарської продукції мають відповідати європейським нормам. Про це під час засідання уряду сказав Прем’єр-міністр України Микола Азаров, передає кореспондент УНН.

“Європейська традиція, коли щодня в центрі міста, в цивілізованих умовах можна купити зелень, овочі, молоду картоплю, має стати нормою і для України”, – сказав Прем’єр.

За його словами, оптові ринки та сховища, які будуються, дозволять зберегти продукцію в належних умовах на весь маркетинговий період.

Загалом, щосуботи у столиці Головне управління торгівлі та побуту КМДА організовує приблизно 5 сільськогосподарських ярмарків, головна перевага яких – зручне розташування та ціни виробника, що на 10-15 % нижчі від ринкових.

За минулий рік у Києві відбулося майже 230 таких базарів. На них аграрії різних областей України реалізували 40 тисяч тонн продукції.

Усі товари, що потрапляють до Києва, мають відповідні дозвільні документи, як то довідка ветеринарної служби. Безпосередньо на ярмарку якість товарів контролюють представники санітарної служби та управління ветеринарної медицини.

Організовані міською владою ярмарки складають значну конкуренцію звичайним базарам і супермаркетам.

Джерело:  УНН

По темi:  Евросоюз призвал ВТО решить вопрос очередных запретов в России

М.Азаров: с/г ярмарки мають відповідати європейським стандартам

Вы читаете статью М.Азаров: с/г ярмарки мають відповідати європейським стандартам. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья М.Азаров: с/г ярмарки мають відповідати європейським стандартам - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье М.Азаров: с/г ярмарки мають відповідати європейським стандартам