Держрезерв планує прийняти на зберігання 1 млн тонн зернових

Держрезерв планує прийняти на зберігання 1 млн тонн зернових


КИЇВ. 18 серпня. УНН. Держрезерв планує в 2011 році максимально завантажити свої підприємства зерном нового врожаю. Про це сказав Голова Державного агентства резерву України Олексій Лелюк, повідомили у прес-службі відомства.

Підстави для таких прогнозів надає динаміка завантаження підприємств системи резерву, яка збільшилася на 60% — в порівнянні з попереднім роком.

На думку керівника Держрезерву, ДП системи резерву, які працюють з зерновою групою, можуть прийняти на зберігання 1 мільйон тонн зернових.

«Сьогодні у нас вже зберігається понад півмільйона тонн зерна, це без урахування соняшнику і кукурудзи, врожай яких збирається пізніше», — підкреслив О.Лелюк.

«Ми змогли за дуже короткий проміжок часу налагодити ефективну роботу більшості державних підприємств системи резерву, забезпечити їх завантаження та стабільну роботу. Це допоможе вирішити проблеми з заборгованістю по заробітній платі, які ще є у Держрезерві. Вважаю, що через деякий час у Держрезерві забудуть про таке ганебне явище, як заборгованість по зарплаті», — наголосив О. Лелюк.

Він також повідомив, що зараз новий менеджмент Агентства шукає шляхи виводу з кризи двох держпідприємств, які знаходяться на Заході та Сході України, з метою поновлення їх роботи, подолання кризових явищ.

Як повідомляв УНН, динаміка завантаження підприємств системи резерву збільшилася на 60% в порівнянні з попереднім роком. 

Джерело:  УНН

По темi:  Яготинский маслозавод заработал 16,8 млн грн чистой прибыли
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Агроринок України)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 + тринадцать =

Сейчас читают:
Top