229 | 0
Раздел: Агроринок України
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Ціна на картоплю буде нижчою на 20% – експерт

Автор: Олександр Сивачук

Ціна на картоплю буде нижчою на 20% - експерт

КИЇВ. 20 серпня. УНН. В Україні немає передумов для зростання цін на овочеву групу продуктів. Адже тільки вартість картоплі буде на 20 відсотків нижчою, ніж торік. Про це у коментарі УНН сказав президент Українського клубу аграрного бізнесу Алекс Ліссітса.

“Передумов для збільшення ціни на овочі і фрукти немає. На сьогоднішній день майже по всіх видах овочів та фруктів очікується досить нормальний врожай. Якщо взяти по окремих видах культур: наприклад, картоплі буде набагато більший врожай, ніж у минулому році. Тому відповідно ціни на картоплю будуть нижчими, ніж торік, відсотків на 20%”, – сказав А.Ліссітса.

Що стосується інших культур, таких як морква, буряк тощо, за словами екперта, все буде залежати від погодних умов, хоча, на його думку, і тут очікується нормальний врожай. “Більше того, кращий, ніж минулого року мінімум на 10-15%. Тому зростання цін на овочеву групу в Україні немає”, – наголосив А.Ліссітса.

Як повідомляв УНН, нещодавно Прем’єр-міністр України Микола Азаров запевнив, що зараз немає підстав для зростання цін на хліб, цукор, м’ясо, молоко та овочі.

Джерело:  УНН

По темi:  Крым заменит экспорт в ЕС на Россию и Ближний Восток

Ціна на картоплю буде нижчою на 20% – експерт

Вы читаете статью Ціна на картоплю буде нижчою на 20% – експерт. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Ціна на картоплю буде нижчою на 20% – експерт - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Ціна на картоплю буде нижчою на 20% – експерт