Ціна на картоплю буде нижчою на 20% — експерт

Ціна на картоплю буде нижчою на 20% — експерт


Автор: Олександр Сивачук

Ціна на картоплю буде нижчою на 20% - експерт

КИЇВ. 20 серпня. УНН. В Україні немає передумов для зростання цін на овочеву групу продуктів. Адже тільки вартість картоплі буде на 20 відсотків нижчою, ніж торік. Про це у коментарі УНН сказав президент Українського клубу аграрного бізнесу Алекс Ліссітса.

«Передумов для збільшення ціни на овочі і фрукти немає. На сьогоднішній день майже по всіх видах овочів та фруктів очікується досить нормальний врожай. Якщо взяти по окремих видах культур: наприклад, картоплі буде набагато більший врожай, ніж у минулому році. Тому відповідно ціни на картоплю будуть нижчими, ніж торік, відсотків на 20%», — сказав А.Ліссітса.

Що стосується інших культур, таких як морква, буряк тощо, за словами екперта, все буде залежати від погодних умов, хоча, на його думку, і тут очікується нормальний врожай. «Більше того, кращий, ніж минулого року мінімум на 10-15%. Тому зростання цін на овочеву групу в Україні немає», — наголосив А.Ліссітса.

Як повідомляв УНН, нещодавно Прем’єр-міністр України Микола Азаров запевнив, що зараз немає підстав для зростання цін на хліб, цукор, м’ясо, молоко та овочі.

Джерело:  УНН

Ціна на картоплю буде нижчою на 20% — експерт
По темi:  Россия повышает пошлины на молдавские овощи и вино
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Агроринок України)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четыре × один =

Сейчас читают:
Top