47,5 млн т зерна після доробки спрогнозували цьогоріч Україні

47,5 млн т зерна після доробки спрогнозували цьогоріч Україні


Автор: Олександр Сивачук

КИЇВ. 17 серпня. УНН. Українська аграрна конфедерація (УАК) прогнозує, що цього року в Україні вал зерна після доробки буде становити 47,5 мільйонів тонн. Про це сьогодні сказав на прес-конференції генеральний директор УАК Сергій Стоянов, передає кореспондент УНН.

«Ми ще 6 червня цього року дали свій перший прогноз щодо потенційного врожаю – 45-46 млн т. 19 липня УАК свій прогноз уточнила у зв’язку з тим, що були нові дані Держкомстату щодо посівних площ кукурудзи. Попередні дані Мінагропроду — 3,4 млн га були збільшені на 200 тис. га, що призвело до перегляду прогнозу валу зерна у цьому році», — зазначив експерт.

С.Стоянов розповів, що згідно з прогнозами Української аграрної конфедерації, вага зерна після доробки буде такою: 20 млн тонн пшениці, 17 млн тонн кукурудзи, 9 млн тонн ячменю, 1,5 млн тонн інших культур і разом 47,5 млн тонн зерна. У бункерній вазі, за його словами, може бути вал, так як і прогнозували у МінАПП, близько 51 млн тонн зерна.

Як повідомляв УНН, у цьому році Україна зможе експортувати 25 млн т зерна з умовою, якщо перехідні залишки становитимуть 4,5 млн т зерна.

Джерело:  УНН

По темi:  Французские селекционеры будут бороться за повышение качества пшеницы
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Агроринок України)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

семь + пять =

Сейчас читают:
Top