3 млн тонн зерна запланували зібрати на Вінниччині

3 млн тонн зерна запланували зібрати на Вінниччині


Автор: Оксана Котляренко

КИЇВ. 30 червня. УНН. У Вінницькій області очікується 3 млн тонни врожаю зернових. Про це УНН повідомила заступник начальника ГУ агропромислового розвитку Валентина Кирилюк.

«Врожай, попри непогоду, очікується на рівні попередніх років і ми зробимо все, щоб цей показник не зменшився», — зазначила В.Кирилюк.

Останні приготування перед жнивами проінспектував сьогодні голова Вінницької облдержадміністрації Микола Джига. Він зауважив, що завдання влади – не тільки зібрати великий урожай вчасно і без втрат, а й подбати про його зберігання, адже, цього року збиранню підлягають 900 тис. га площ зернових культур, що на 20 га більше у порівнянні з минулим роком.

«Ми опрацювали питання забезпечення області необхідними круп’яними та овочевими культурами, площі посіву яких гарантують обсяги виробництва, що покриють власні потреби», — підкреслив губернатор.

За прогнозами експертів в Україні в 2011 році можна чекати урожай зерна в розмірі 43 млн. тонн, зокрема пшениці — 18,4 млн. т, ячменю — 8,9 млн. т, кукурудзи — 13 млн. т. Такий прогноз був одержаний на основі даних про посіви озимих культур і їхній стан після виходу із зими, очікуваних площ посіву ярових культур і прогнозованого рівня врожайності.

Джерело:  УНН

3 млн тонн зерна запланували зібрати на Вінниччині
По темi:  Гречка цього року не стане політичним продуктом – Мінагропрод
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Агроринок України)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

14 − 6 =

Сейчас читают:
Top