208 | 0
Раздел: Агроринок України
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

16 пунктів штучного осіменіння корів та телиць з’явилось на Буковині

Автор: Тоня Туманова

КИЇВ. 6 грудня. УНН. На Буковині створено 16 пунктів штучного осіменіння корів та телиць в особистих господарствах населення. Про це УНН повідомили в прес-службі Чернівецької ОДА.

“За сприяння голови облдержадміністрації Михайла Папієва та Головного управління агропромислового розвитку виділено перший транш в сумі 100 тис. грн, що дало можливість відкрити 16 пунктів штучного осіменіння корів та телиць в особистих господарствах населення”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, по два пункти створено у Сокирянському, Кіцманському та Сторожинецькому районах, по одному – у Кельменецькому, Хотинському, Новоселицькому, Заставнівському, Глибоцькому та Вижницькому районах, чотири пункти
створено у Герцаївському районі.

Для заохочення початку роботи пунктів штучного осіменіння корів і телиць в населення ПАТ “Буковинаплемсервіс” виділено безкоштовно по 50 спермодоз на один пункт і частково обладнання на загальну суму 550 грн в розрахунку на пункт, на всі 16 пунктів – 8,8 тис. грн.

По темi:  Аргентина увеличила запасы сои

16 пунктів штучного осіменіння корів та телиць з’явилось на Буковині

Вы читаете статью 16 пунктів штучного осіменіння корів та телиць з’явилось на Буковині. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья 16 пунктів штучного осіменіння корів та телиць з’явилось на Буковині - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье 16 пунктів штучного осіменіння корів та телиць з’явилось на Буковині