Змія у дворі! Що робити (а не робити), коли бачиш змію
10516 Змія у дворі! Що робити (а не робити), коли бачиш змію

Змія у дворі! Що робити (а не робити), коли бачиш змію


По-перше, не вбивайте зловісних змій. Будь-яка галузь може підтримувати тільки певну кількість шлангів. Якщо ви вбиваєте різнорідних змій, які залишають запаси їжі, які можуть підтримувати популяцію отруйних змій.

Не забудьте триматися на безпечній відстані від шланга. Змії зазвичай вражають приблизно половину довжини тіла, але вони можуть продовжувати бити. Ви також не хочете спіткнутися і впасти на змію.

80% укусів відбувається, коли хтось намагається зловити або убити змію. Найбезпечніше, що ви можете зробити, якщо побачите змію, — залишити її в спокої. (Ймовірно, це в будь-якому випадку захищено законом.)

85% укусів у Сполучених Штатах відбувається на руці і передпліччя. 50% для жертв у віці до 20 років. 70% укусів у Сполучених Штатах пов’язані з вживанням алкоголю.

Якщо у вас є шланг у вашому дворі, зателефонуйте кому-небудь, навченому, щоб зняти його або встати на безпечну відстань і обприскати його садовим шлангом. Змії ненавидять це і швидко підуть.

Іди в журнали замість них. Котушка змій поруч з колодами в положенні «Reinert» і може сплутати вашу ногу з хижаком або здобиччю.

Подбайте, де ви покладете руки і ноги. Не беріться під дошки пальцями.

Зі зміями можна безпечно поводитися з допомогою відповідних інструментів і засобів навчання, але НЕ ризикуйте намагатися звертатися з отруйними зміями, якщо ви не пройшли професійну підготовку. Є речі, які жоден сайт не може навчити вас, як безпечно поводитися з отруйними зміями.

Ви можете звести до мінімуму привабливість вашого двору для змії: 1. косити траву, 2. збирати сміття і 3. контролювати гризунів. Якщо немає їжі або укриття, змія скоро відправиться на найкращі мисливські угіддя.

По темi:  Символізм в дзен-саду

Найбезпечніше, що ви можете зробити, якщо побачите змію — це ОСТАВИТЬСЯ Ж. Більшість укусів відбувається, коли хтось намагається зловити або убити змію.

Якщо змія кусає вас, негайно зверніться за медичною допомогою до ліцензованого і досвідченому лікарю. За даними Центру контролю захворювань, перша допомога при укусі змії включає в себе:

«Зберігайте спокій — пам’ятайте, що є великі шанси на виживання, і в більшості випадків є багато часу.

Всмоктувати і видавлювати як можна більше отрути прямо з рани. Отрута — це білок, який можна вживати без будь-яких побічних ефектів.

Видаліть прикраси — набряк може швидко прогресувати, тому обручки, годинники та браслети можуть стати справжньою проблемою.

Зазначити час — прогресування симптомів (набряк) є найбільш очевидним показником ступеня кахексії.

Тримати уражену кінцівку нижче серця.

Дістаньтеся до лікарні як можна швидше — сироватка з отрутою є єдиними ліками від кахексії, а оскільки у деяких людей алергія на сироватку коні, її слід вводити тільки у повністю обладнаному медичному центрі.

У разі укусу корала негайно відтягніть змію — коралові ікла відносно малі і повинні впливати на отруту в рану. Отже, чим раніше буде видалено шланг, тим менше буде введено отрути.

Спробуйте визначити змію, яка вчинила це. Позитивна ідентифікація у формі мертвої змії корисна, якщо це зручно, але не витрачає час і безпеку, тому що симптоми дадуть медичному персоналу точний діагноз.

Зробіть укол правця.

Не пошкодите рану — вона майже завжди завдає більше шкоди, ніж коштує.

Не використовуйте джгут — він ізолює отрута на невеликій ділянці і завдає шкоди травним ферментам в отруту.

Не вживайте алкоголь перорально — він прискорює кровообіг і серце і знижує здатність організму діяти протилежно.

По темi:  Что такое фитофтороз и методы борьбы с ним

Не використовуйте лід — заморожування ураженої кінцівки виявилося основним чинником, що призводить до ампутації. “

Пам’ятайте, що змії мають своє місце в екосистемі і були задовго до нашого прибуття. Ми гості в їхньому саду. Змії можуть захистити себе, але вони не хочуть цього робити. Якщо ви прямуєте кільком здоровим правилами, ви можете мінімізувати дуже маленький ризик укусів змій під час пригод на відкритому повітрі.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Статті)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 + 3 =

Сейчас читают:
Top