Вибір правильного типу трави для вашого двору
10509 Вибір правильного типу трави для вашого двору

Вибір правильного типу трави для вашого двору


Є майже 3500 видів трав. На щастя, вам не потрібно приймати їх до уваги при спробі вибрати правильний тип трави для вашого двору. Є три речі, які ви повинні знати, щоб дізнатися, який вигляд трави принесе вам найбільше задоволення: де ви живете, хто ви є і як живете.

Місце розташування, місце розташування, місце розташування

Те, де ви живете в Північній Америці, багато в чому визначає, який тип трави добре росте у вашому регіоні. Якщо ви живете в одному з північних штатів, де зима може бути довгою і суворою, не засеивайте свій газон холодостійких травою (наприклад, сороконіжка або трава святого Августина). І навпаки, якщо ви називаєте південну частину країни будинком, очікування пишною зеленої галявини, вибираючи канадський блюграсс або повзучий бентграсс, просто розчаровує. Ці трави мають інший клімат і краще розвиваються в північних штатах. У центрі країни розташований ділянка зі сходу на захід, де можна садити як холодні, так і гарячі сорти трави. В цьому випадку місцеві погодні умови вашого поштового індексу стають вирішальним фактором при виборі типу трави для вашого двору.

Ідеальний садівник проти ентузіастів вихідного дня

При виборі трави для газону враховуйте свою індивідуальність. Ви бачите свій газон більше як символ статусу або це прокляття вашого літнього існування? Різні сорти вимагають різного рівня турботи і уваги. Якщо ви просто хочете отримати хороший, красивий ділянку зелені, щоб привітати вас вдома, виберіть не вимагає особливого догляду сорт, такий як костриця для прохолодного північного клімату або трава Баія для більш вологого півдня. Обидві різновиди вимагають невеликого догляду, але вони забезпечують досить гарне шоу зелені.

По темi:  Символізм в дзен-саду

Коли вам потрібно місце для бігу

Нарешті, подумайте про свій спосіб життя при виборі правильної трави для вашого газону. Якщо у вас є діти, домашні тварини, часті сімейні зустрічі, вам потрібно буде вибрати сорт трави, який витримає багато зловживань або частого використання. Повзучий бентграсс — хороший вибір в північних регіонах, а популярна бермудська трава — ідеальний вибір для південної погоди.

На відміну від популярного вислову, трава не завжди зеленіша з іншого боку паркану. Ви можете також мати зелену галявину на своїй стороні паркану; виконайте три простих кроки, щоб знайти правильний тип трави для вашого двору.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Статті)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

двадцать + 2 =

Сейчас читают:
Top