Надземні басейни — зробіть усвідомлений вибір
10688 Надземні басейни — зробіть усвідомлений вибір

Надземні басейни — зробіть усвідомлений вибір


Немає нічого більш веселого і привабливого, ніж басейн в саду. Подолання літньої спеки з сім’єю і друзями — одне з найбільших задоволень літа. Завдяки величезній популярності надземних басейнів ця основна функція води в дворі не тільки весела, а й недорога.

Отримання правильного горщика для вашого будинку і бюджету може бути непростим завданням. Так багато варіантів і така дивна термінологія; дно бункера, скіммер, зворотні лінії, струмок і т. д. Не так складно скоротити шум і знайти басейн над землею, який підходить саме вам.

Над землею басейни бувають двох форм; круглі і овальні. Ці форми доступні в багатьох розмірах, які продають більшість виробників. Найпопулярніший розмір — 24-футовий круглий басейн, але круглі басейни доступні в діаметрах від 12 до 33 футів. Овальні басейни зазвичай починаються з 12 футів на 20-24 фути і досягають 21 фути. х 41 фут Площа басейну і бюджет будуть об’єднані, щоб запропонувати розмір, який буде працювати краще. Ідеальне розташування басейну забезпечить як мінімум 6-8 годин літнього сонця і повинно бути як можна більш рівним і спокійним. Особливо дерева можуть бентежити, якщо вони знаходяться занадто близько до басейну. Лінії електропередач або телефонні стовпи готові! Майте на увазі, що у багатьох овальних басейнів є бічні опори або опори, які можуть виступати на 2-3 футів від підстави басейну. Деякі новіші овальні конструкції виключили опори, які дозволяють овальним басейнів йти туди, де ніколи не було овалів.

Над землею басейни майже завжди зроблені зі сталі або смоли / пластику. Сталеві басейни існують вже більше 40 років. Смоляні басейни є відносно новими. Корозія завжди є проблемою для сталевих басейнів, а басейни зі смоли безумовно не іржавіють. Смоляні пули зазвичай коштують дорожче, але, згідно з галузевими даними, середній термін служби основного пулу становить від 4 до 5 років. Іржа не може бути чинником! Вибір залишається за вами. Басейни заглибилися в останні роки. Стандартний 48-дюймовий басейн тепер має 52-дюймові або 54-дюймові моделі.

По темi:  Трековые светильники в интерьере

Для підтримки води вашому басейну необхідно вінілове підлогове покриття. Існує великий вибір дизайнів від простих синіх до екзотичних музичних мотивів і навіть підкладка, що імітує тропічний риф з рибою і коралами! Більшість пакетів пулу продаються з накладенням оверлейного стилю. Ці вставки обвивають верхню стінку басейну і прилипають до зовнішньої боці басейну. Вставка утримується на місці верхнім рейкою. Ви також побачите бісерні устілки. Вони вставляються в тонкий приймальний стрижень трохи нижче верхньої направляючої на внутрішній стороні басейну і усувають накладення. Підкладки з бісеру зазвичай є поліпшенням і коштують дорожче, але вони зазвичай важче вінілу 25, а не вінілу завтовшки 20, зазвичай використовуваного в перекриваються перекриттях.

Найважливіша купівля після басейну — система фільтрації. Якщо ви зробите усвідомлений вибір, ваш басейн працюватиме чистіше і працювати менше. Пісочні і касетні фільтри є типовими опціями, доступними для наземних басейнів. У кожного є свої переваги і недоліки. Пісочний фільтр коштує недорого, але якщо нею знехтувати, він може стати неприємним, і пісочні фільтри необхідно чистити та поповнювати. Картриджні фільтри вимагають меншого обслуговування, але зношуються картриджі можуть коштувати більше 200 доларів США.

Серцем кожної системи фільтрації басейну є насос. Хороший насос, відповідний розміру вашого басейну, забезпечить надійну роботу на довгі роки. Не купуйте занадто багато енергії. Басейни повинні мати чисту, відфільтровану воду, а не наслідувати Старим Вірним. Більшість надземних і багато надземні басейни добре працюють не більше ніж на 1 км. комбінація насоса і двигуна. Малі та середні наземні басейни хороші для одиниць units км. Правильний вибір насоса споживає менше електроенергії і менше зношує шланги і фільтри.

Роб Коксворт

По темi:  Японський сад Монако

WebfootLeisure.com [http://www.webfootleisure.com]

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Статті)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 + 12 =

Сейчас читают:
Top