Почніть свій осінній каліфорнійський сад у вересні
10668 Почніть свій осінній каліфорнійський сад у вересні

Почніть свій осінній каліфорнійський сад у вересні


Вересень — час садити овочі і квіти в холодні дні, а також проводити осінній догляд за двором.

Холодні Овочеві Овочі: Посадіть овочі, такі як брокколі, горох, капуста, буряк, брокколі, брюссельська капуста, цвітна капуста, салат, шпинат, редька, морква і селера. Ці рослини почнуть виробляти в кінці зими або на початку весни. Посадіть цибулю і часник теж.

Додайте цибулини: Деякі цибулини можуть тепер потрапити в землю, в той час як іншим потрібно посадити в холодильнику мінімум шість тижнів (в паперовому пакеті в холодильнику). Запитайте свій місцевий дитячий садок, що купити і посадити у вашому районі. Цибуля почне рости і цвісти навесні. Якщо ви не хочете возитися з охолоджуючими цибулинами, посадіть такі сорти: амариліс, калу, голландський ірис, фрезія і ватсония. Їх можна залишати у землі цілий рік.

Квітучі рослини восени і взимку: Поки погода залишається теплою, садіть квіти, які цвітуть восени велику частину зими. До них відносяться хризантеми, горох, декоративна капуста, левова паща, братки, примули і айстри. Додайте мульчу в сад, щоб зберегти вологу.

Попередження «Залишайся у вогні»: Оскільки сезон пожеж триває цілий рік, вітри і низька вологість можуть легко запалити вогонь у місцях, де існує небезпека пожежі. Не забувайте видаляти бур’яни і розчісувати будинку і тримати ландшафт біля добре поливаемых будівель.

Reseed Газон: Настав час подбати про порожніх місцях на газоні. Спочатку послабте грунт, додайте великий шар прохолодних насіння трави, а потім нанесіть верхній компост. Поливайте кожен день, поки насіння не стануть 1-дюймовими травинками.

Кліп троянди: Видалити мертві квіти і троянди. Обрізати. Нові квіти цвісти до жовтня.

Спліт багаторічники: Багаторічні рослини, такі як маргаритки Шаста, шавлія, лаванда і деревій, повинні ділитися кожні кілька років. Якщо ви цього не зробите, вони можуть стати коричневими і померти всередині. Вони також виробляють менше квітів. Поділися в прохолодну погоду. Викопайте глибоко, щоб витягнути грудку коренів, відокремити окремі «коронки» або стебла і пересадити в ґрунт, що містить квітучу суміш.

По темi:  Электрический камин в интерьере гостиной

Продовжуйте поливати: Вересень і жовтень можуть бути гарячими, сухими і ветренными місяцями. При необхідності поливають сади, чагарники і газони. Вода в ранні години (з 6:00 до 9:00). Це найефективніший час для поливу. Рослини, зрошувані ввечері, а не вранці, сприйнятливі до грибів.

Видалити використані овочі і квіти: Річні роки наближаються до кінця продуктивності. Видаліть ці рослини з саду. На даний момент вони просто привертають черв’яків і гризунів.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Статті)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четырнадцать + 10 =

Сейчас читают:
Top