Як побудувати баскетбольний майданчик у власному дворі
10673 Як побудувати баскетбольний майданчик у власному дворі

Як побудувати баскетбольний майданчик у власному дворі


Деякі мріють стати лікарем, пілотом або вчителем, а інші мріють стати професійним баскетболістом. Якщо ви покладаєте великі надії на себе або свого сина на вступ в професійну лігу, вам потрібно почати практикуватися як можна швидше, і всі важливі баскетбольні тренування в цьому світі завжди починаються у дворі.

Є два способи побудувати свою власну баскетбольний майданчик: ви можете зробити це з нуля або просто купити набір для баскетболу своїми руками.

Починаючи з нуля

Навички — Ви повинні мати середні навички теслярських робіт, щоб успішно побудувати свою власну баскетбольний майданчик з нуля. По-перше, ви повинні переконатися, що область, де ви будуєте баскетбольний майданчик, має гладку, рівну поверхню, щоб запобігти нещасні випадки і знизити ризик отримання травм. По-друге, вам потрібно побудувати власне баскетбольне кільце. По-третє, ви повинні намалювати свої власні лінії суду.

Витрати — Ви можете насолоджуватися меншими витратами, коли мова йде про будівництво власної баскетбольного майданчика з нуля. Більшість комплектів для баскетболу своїми руками включають підлоги, які були б просто непотрібними витратами, якщо у вас вже є підходяще місце для вашої баскетбольного майданчика. Ви також можете вибрати свої власні матеріали для баскетбольної підставки і кільця і навіть матеріали для фарбування і переконатися, що ви платите за них менше.

Час виробництва — Звичайно, створення власного баскетбольного майданчика з нуля займе більше часу, ніж набір для виробів. Це пов’язано з тим, що замість того, щоб просто збирати речі, як ви це робили з допомогою комплекту «зроби сам», це зовсім інша процедура, коли ви вирішуєте створити її з нуля.

По-перше, вам потрібно зробити правильні вимірювання. По-друге, вам потрібно пройтися по магазинах за необхідними матеріалами та інструментами, перш ніж остаточно переїхати в частину будівлі.

По темi:  Надземні басейни — зробіть усвідомлений вибір

Джерела матеріалів — у вас можуть виникнути труднощі з отриманням необхідних матеріалів для вашого проекту, особливо якщо ви шукаєте товари, які продаються тільки оптом на ринку.

Використання DIY баскетбольного комплекту

Модель — переконайтеся, що ви купуєте правильний набір для самостійного баскетболу. Більшість баскетбольних наборів «Зроби сам» різняться в залежності від розмірів поля і від того, чи відповідають вони стандартам NBA, університетським стандартам або аналогічним. Також переконайтеся, що набір призначений для моделей з половиною або повною поверхнею.

Навички — Базовий або помірний будівельний навик — все, що вам потрібно для складання баскетбольного майданчика. Тим не менш, вам потрібно буде уважно прочитати інструкцію, оскільки процес складання не залишає місця для помилок. Пропуск кроку може означати небезпеку в довгостроковій перспективі, тому що це загрожує безпеці вашої баскетбольного майданчика.

Вартість — розраховуйте витратити невелику суму грошей на баскетбольний набір «зроби сам», хоча це, безумовно, добре витрачені гроші, тому що набори «зроби сам» містять абсолютно все, що потрібно для того, щоб зробити вашу баскетбольний майданчик повністю професійної і підходящої для NBA!

Поради по установці стовпів на баскетбольний майданчик

Незалежно від того, чи будуєте ви свою власну баскетбольний майданчик з нуля чи використовуєте комплект для виробів, вам здебільшого доведеться пройти той же процес правильної установки жердини.

Спочатку потрібно вирити яму потрібного розміру, яка стане основою для заснування баскетбольної щогли. Як мінімум одна нога і три дюйми вашої баскетбольної ключки повинні бути розташовані нижче, щоб забезпечити її стійкість. Після закріплення полюса закрийте отвір бетоном. Переконайтеся, що він повністю заповнений і в ньому немає повітряних кишень. Потім заповніть стовп бетоном. Коли ви зробите це, переконайтеся, що стовп знаходиться у вертикальному положенні.

По темi:  Как собрать навес для автомобилей самому

Важливі для вимірювання будівлі баскетбольного майданчика

NBA і NCAA використовують однакові розміри кроку: дев’яносто чотири фути в довжину і п’ятдесят футів в ширину. Баскетбольні майданчики середньої школи мають таку ж ширину, але коротше вісімдесят чотири фути. Високі юнацькі баскетбольні майданчики мають довжину сімдесят чотири фути і ширину сорок два фути.

Чи використовуєте ви баскетбольний майданчик NBA, NCAA або Junior High, ви повинні зосередитися на поліпшенні навичок свого сина в базових баскетбольних навичок, таких як дриблінг і стрілянина, якщо ви хочете, щоб він був повністю підготовлений до професійної баскетбольної кар’єрі. Але найголовніше, щоб ви і ваш син веселилися. Зніми свої мрії!

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Статті)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 × два =

Сейчас читают:
Top