Факти про садових метелики
10655 Факти про садових метелики

Факти про садових метелики


Ви витратили незліченну кількість годин на планування і посадку, і коли приходить час сидіти і насолоджуватися садом, з’являються родимки. Вірніше, вони не з’являються, тому що вони підземні істоти. Але вони виявляють свою присутність, коли підземні поштовхи оточують ландшафт, і по двору пробігають лінії хребта, що свідчить про звички землерийної машини. Що тепер

Є багато суперечок про користь або шкоду газону або садових родимок. З іншого боку, родимки ефективно видаляють артишоки з вашого саду. Артишоки можуть завдати шкоди коренеплодів, які ви вирощуєте; вони також люблять кусати цибулю і багаторічні коріння. Улюблена їжа молі — личинки, тому, коли метелики присутні, личинки не будуть. Доброю новиною є те, що родимки менше піклуються про ваших рослинах і їх коренях. Насправді, наскільки поганими можуть бути садові метелики?

Наявність садових молі є недоліком. Їх нори утворюють отвори у дворі, штовхають камені глибоко в землю, куди косарка може їх кинути, а також ріжуть цибулини і коріння ретельно висаджених однорічних рослин і багаторічників. Ті ж самі рослини можуть бути грубо вкорінені і викинуті в бік по мірі розвитку підземних тунелів. Кроти люблять їсти дощових черв’яків, які корисні для вашого саду завдяки розмноженню і його здатності виробляти багату, органічну грунт.

Отже, ви отримали це; Переваги і недоліки садових молі. Тепер ви повинні вирішити, вирішите ви жити з ними і будуть несприятливі побічні ефекти на вашому подвір’ї чи ви усуньте їх. Якщо ви виберете останнє, у вас буде інший вибір: як з ними їздити. Ви можете вбити їх, як і багато хто, будь-якими доступними способами. Ви можете купити гранули або отрути, які, будучи поміщеними в тунелі і з’їденими молі, вбивають їх досить ефективно. Є пастки, які ви можете купити, які безумовно призведуть до загибелі садових молі з-за задухи, іммобілізації або порізів.

По темi:  Коккомикоз вишни – как эффективно и быстро вылечить дерево

Ви можете вирішити, що не хочете, щоб потворні садові метелики залишали на вашому подвір’ї, але у вас просто не вистачить духу, щоб убити їх. Також можна купити багато пасток, які дозволять вам зловити крота і потім перенести його далеко від двору, щоб звільнити його на все життя в дикій природі. Ви навіть можете створити ефективну пастку самостійно, використовуючи просту порожню бляшанку з кавою в самому низу тунелю.

Садові кроти не розуміють, що вони руйнують ретельно спланований сад. Вони мають на увазі одну місію, а саме пошук і вживання артишоків. Вам вирішувати, чи будете ви жити з ними або тим чи іншим чином знищити їх зі свого саду.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Статті)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

восемь + шестнадцать =

Сейчас читают:
Top