Факти про різні види орхідей
10678 Факти про різні види орхідей

Факти про різні види орхідей


Якщо ви починаючий виробник орхідей, не турбуйтеся від багатьох людей, які вважають, що вирощування орхідей — це те, що потрібно експертам. Це не так складно. Чому б не зібрати потрібну інформацію, спробувати самим стати експертом? Гарне місце для початку — вивчити основні види орхідей, їх ріст і тип умов, які їм подобаються.

Ось невеликий словник деяких термінів, які ви можете знайти, які описують тип орхідеї:

епіфіт:Термін використовується для опису орхідей, що ростуть на деревах або на інших рослинах. Епіфітні орхідеї не є паразитичними рослинами. Вони зазвичай отримують поживні речовини з рослинних залишків і воду з повітря. Звичайно, їх коріння зазвичай піддаються впливу повітря. Рослини, які ростуть таким чином, іноді називають «повітряними рослинами». Цей тип рослин ніколи не росте добре, якщо ви занурте його корені у важку грунт.

Земля: Ви, напевно, вже здогадалися, що цей термін відноситься до рослин, що зростають на рівні землі. Наземні орхідеї часто ростуть на легких ґрунтах або серед скупчилися в лісі природних рослинних залишків. Вони можуть мати нормальні коріння, ніж розтягуватися вниз або псевдобульби, які зберігають воду.

літофіт: Рослини, що ростуть на кам’яних поверхнях, називаються литофитами. Вони зростають подібно эпифитам, і їх коріння піддаються впливу повітря і харчуються осколками на поверхні породи.

моноподіальних: Цей термін описує характер росту деяких орхідей. Це вертикальна модель зростання, тому ці рослини розвивають новий зростання на своїх вертикальних стеблах.

Симподиальные: Орхідеї, описані як симподиальные, це ті, які мають горизонтальний характер росту. Вони поширюються вбік, розвиваючи новий ріст, і часто багато стебла проростають у міру їх поширення.

Хоча розуміння цих термінів корисно, є багато різних сортів орхідей, які потрапляють в кожну категорію, та вони походять з різних місць і різних кліматичних умов, тому неможливо визначити точні вимоги до догляду на основі цих основних категорій. Вам необхідно отримати детальну інформацію про види орхідей, які ви хочете виростити.

По темi:  Змія у дворі! Що робити (а не робити), коли бачиш змію

Новачок може легко зробити помилку, яка призводить до нездорового рослині, і ці помилки часто засновані на міфах про вирощуванні орхідей, які збереглися протягом століть. Давайте спростуємо два з них:

  • Багато людей думають, що орхідеям для росту необхідні жаркі екваторіальні умови. Це невірно Деякі можуть, але багато загальнодоступні сорти цього не роблять.

  • Можливо, ви чули, що орхідеї потребують частого поливу, вологих і вологих умовах і великій кількості води. Це зовсім не так. Орхідеї не люблять бути постійно вологими, і більшість сортів стануть абсолютно нездоровими, якщо їх помістити горщик на піддон з водою.

Ви зробили перший крок до знання орхідей. Постарайтеся дізнатися більше про тип орхідей, які у вас є, і у вас є всі шанси на успіх.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Статті)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три + шестнадцать =

Сейчас читают:
Top