Заморозки в саду: попереджений – значить озброєний
8638 Заморозки в саду: попереджений - значить озброєний

Заморозки в саду: попереджений – значить озброєний


Заморозки в саду: попереджений – значить озброєний

Практично не страждають від заморозків малина і ожина, так як зацвітають досить пізно. А ось плодові дерева і виноград від заморозків сильно можуть знизити врожайність. До групи ризику входять: смородина, аґрус, лохина, виноград, яблуня, груша, слива, вишня, черешня і абрикос.

Не менш сильно страждає від заморозків садова суниця. Через заморозки у неї з’являються квітки з чорної серединою. Вони – як пустоцвіт: не дають плодів. Але завдяки тривалому цвітінню урожай дають припозднившиеся квітконоси, і врожайність падає незначно.

Заморозки в саду: попереджений – значить озброєний

Сильно підмерзнути можуть і квіти, особливо троянди, сальвії і однорічники. Існує думка, що якщо цвітіння закінчилося, то рослинам заморозки не страшні. Це не так, навіть навпаки: розпустилися бруньки гинуть при -3 … -4 ° С, бутони пропадають при -3 ° С, розпустилися квітки тримають тільки -2 ° С, під час закінчення цвітіння урожай гине при -1,5 ° С, а зав’язі гинуть при -1 ° С. Просто коли дерева відцвіли, заморозки трапляються вкрай рідко.

Чи не рідкий дим

Найцікавіше з заморозками справляються виноградарі. Вони розставляють по винограднику консервні банки з налитої в них соляркою і підпалюють. Горя, солярка сильно димить, і виходить ефект як від димленія купами сирої соломи.

Заморозки в саду: попереджений – значить озброєний

Втім, димлення підвищує температуру повітря лише на кілька градусів, тому у нього вдаються, якщо заморозки очікуються до -4 ° С.

Значно краще рослини утеплює дощування. Тому і практикують його частіше, ніж димлення. Найкраще, звичайно, якщо є стаціонарна система поливу за допомогою розпилювачів, але якщо його немає, то і простий шланг з насадкою розпилення згодиться.

Проводять дощування за кілька годин до зниження температури. На морозі вода випаровується і нагріває повітря. Проводять дощування пізно вночі, так як особливо сильні заморозки припадають на світанок.

По темi:  Кому последнее полнолуние 2020 подарит радость и надежду

Заморозки в саду: попереджений – значить озброєний

Спосіб врятує при заморозках до -7 ° С. Посилити випаровування вологи можна за допомогою поливу саду. Додатково його підстьобнути можна, якщо застелити грунт плівкою після поливу, а перед настанням заморозків прибрати.

Після заморозків крону дерев обприскайте розчином борної кислоти (5-20 г) і сечовини (20-30 г) на 10 л води.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Сад, город)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

12 − двенадцать =

Сейчас читают:
Top