Якими якостями повинен володіти хороший сорт суниці?
8642 Якими якостями повинен володіти хороший сорт суниці?

Якими якостями повинен володіти хороший сорт суниці?


Якими якостями повинен володіти хороший сорт суниці?

Сортів суниці садової великоплідний дуже багато. Розібратися в цьому різноманітті зараз дуже складно. Пам’ятайте, раніше був один сорт суниці – Вікторія. Все вирощували його і були задоволені. Але селекція не стоїть на місці, з’являються нові цікаві сорти з поліпшеними характеристиками. Так що давайте вирушимо на пошуки самого кращого сорту.

Якими якостями повинен володіти хороший сорт суниці?

  1. Крупноплідність ягід для більшості садівників є одним з головних показників.
  2. Щільність ягід. Якщо планується вирощувати суницю для продажу, то на цей критерій потрібно звертати особливу увагу. Щільні ягоди довше зберігаються, не схильні до гниття і довгий час можуть зберігати товарний вигляд.
  3. Урожайність. У характеристиці кожного сорту вказується врожайність з куща. Хоча я б не поставила цей критерій першорядним, так як важливою умовою врожайності є правильність догляду за суницею. Як би не був хороший сорт, агротехніку ніхто не відміняв.
  4. Смакові якості суниці – важливий критерій при виборі сорту. Приїжджаючи до нас на дегустацію, садівники зазвичай, навіть якщо і хотіли придбати сорти, які їм порадили, або сорту, які постійно на слуху, вибирають найсолодші і ароматні.
  5. Стійкість до захворювань і погодних умов – дуже важливий критерій для найкращого сорти суниці.

Початківцям садівникам ми зазвичай радимо посадити кілька сортів з різними термінами дозрівання. По одному: ранній, середній, пізній і ремонтантний. Вирощування сортів з різними термінами дозрівання дозволить отримати розтягнуте плодоношення, практично до заморозків. Не потрібно зациклюватися на одному сорті, якщо він з яких-небудь причин вам не подобається, замініть його іншим.

Якими якостями повинен володіти хороший сорт суниці?

Не бійтеся посадити поруч кілька сортів суниці, вони не переопилятся. Суниця – самозапильна рослина, і перезапилення може статися тільки при розмноженні суниці насінням.

По темi:  Іпомея дінь дінь

Користуючись нагодою, хочу розповісти, які сорти суниці найкращі, на мій погляд. Коли настає весна, починаючи доглядати за грядками, вже хочеться стиглих ягід. А чому б не виростити сорт суниці, який дозріє до 1 травня, якщо грядку вкрити плівкою? Розана Київська називається цей сорт. Без плівкового укриття він дозріє до 9 травня (це у нас, в Ростовській області). Ягоди цього сорту смачні, солодкі. Сорт стійкий до захворювань. Ягоди дозрівають все відразу, зібрати їх можна за кілька зборів. Це зручно для дачників.

Суниця

Продовжить естафету плодоношення сорт Азія. Цей сорт італійської селекції дозріє до 25 травня. Ягоди у цього сорту великі, щільні, солодкі. Цей сорт заслуговує на увагу садівників по всіх параметрах. Роксана – середній сорт по созреваемості.

Якими якостями повинен володіти хороший сорт суниці?

Перші ягоди цього сорту порадують вас в перших числах червня. Ягоди великі, блискучі, правильної конічної форми. З пізніх сортів я б хотіла згадати сорт японської селекції, який називається Чамора Туруссі. Цей сорт на сьогоднішній день вважається найбільш великоплідних, відрізняється гідною врожайністю і стійкістю до захворювань.

З ремонтантних сортів для мене найкращий сорт – Чезано. Цей сорт плодоносить з ранньої весни до заморозків. Урожай збираємо і з материнських кущів, і з молодих розеток. Ягоди настільки солодкі, що їх впору порівняти з медом. А аромат ягід настільки яскраво виражений, що відчути його можна, просто підійшовши до грядці.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Сад, город)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девять + 5 =

Сейчас читают:
Top