Як утримати корисних комах в саду
8716 Як утримати корисних комах в саду

Як утримати корисних комах в саду


Як утримати корисних комах в саду

Чи намагаєтеся рятувати урожай народними засобами? Тоді вам треба постаратися утримати в саду і на городі корисних комах. Божа корівка, златоглазка, жужелиці, муха-журчалка і інші хижаки буквально змітають з ділянки всіх шкідників. Треба тільки організувати для них притулку і посіяти рослини, які залучають цих санітарів саду.

Зробіть «готель» для жуків

Всі хижі комахи дуже ненажерливі. За день вони поїдають шкідників в три рази більше власної ваги. Створіть для них «готель», для чого в будь-яку непотрібну ємність помістіть трохи моху, зв’язки нарізаних трубочок з тростини або очерету, насипте трохи дрібних тирси.

Як утримати корисних комах в саду

Якщо пощастить, це місце облюбують хижі комахи.

Постарайтеся звести обприскування саду до мінімуму, щоб випадково не потруїти хижаків. До речі, відмінна приманка для комах — басейн. Якщо організувати до нього доступ для жаб, то корисні помічники будуть практично під ногами. Жаби і жаби знищують практично всіх шкідників. До речі, жаби їдять навіть слимаків!

Ароматні посіви

Щоб залучити ентомофагів (хижих комах), можна відвести частину ділянки під посіви спеціальних рослин, що залучають корисну живність. Це кріп, базилік, м’ята, фацелія та інші. Завдяки таким рослинам в саду завжди буде резервація хижаків, які розповзуться і розлетяться по всьому саду.

Як утримати корисних комах в саду

Підвісьте годівниці для птахів

Птахи теж не проти попітаться всмак. І не тільки черешнею і вишнею. Вони їдять і безліч шкідників, особливо коли вирощують приплід. А якщо організувати на ділянці ємності з водою для водопою птахів і годівниці, то можна зберегти і черешню.

По темi:  Экодекор для украшения подарков своими руками: спилы деревьев

Намагайтеся, щоб корм в годівницях був різний. Від проса до арахісу і соняшника, щоб могла пообідати пташина братва різного калібру.

Як утримати корисних комах в саду

Спробуйте приманити жуків-оленів

Якщо ваш ділянка розташована недалеко від лісу, то можна спробувати заманити жука-оленя. Його личинки селяться в пнях і підгнилих стовбурах і швидко їх переробляють в тирсу. Живі дерева вони не чіпають і вносять посильний вклад в грунтоутворення.

Якщо гнилих пнів на ділянці немає, організуйте їх самостійно. Викопайте яму в грунті під старе пластикове відро. Просвердлите в ньому кілька отворів діаметром 5-7 см з боків і вкопати його догори дном. Причому відро повинно бути заповнене подрібненої корою і землею.

Якщо пощастить, то жук там оселиться. А так як жук-олень живе п’ять-шість років, то оселиться надовго.

Чи не викошуйте газон «під нуль»

Стрижений газон — все одно що пустеля для комах. Залишайте хоча б невеликий куточок відросло, щоб там могли розмножуватися комахи. Польові рослини будуть залучати метеликів і запилювачів. А також привернуть хижих турунів на ділянку.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Сад, город)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

тринадцать + 4 =

Сейчас читают:
Top