Як удобрювати плодовий сад
8723 Як удобрювати плодовий сад

Як удобрювати плодовий сад


Як удобрювати плодовий сад

Щоб не заплутатися, коли вносити під плодові дерева гній, а коли — мінеральні добрива, треба дотримуватися простих правил їх використання. Моя сьогоднішня стаття як раз про це.

Як вносити добрива?

Добрива зазвичай вносять в канавки, вириті на відстані 2 м від стовбурів среднерослих дерев і 1 м — у слаборослих дерев. Добриво найкраще розчинити у воді, після чого полити канавку і засипати її землею. Але якщо на ділянці є проблеми з водою, то можна вносити їх і у вигляді гранул, але закладати землею потрібно обов’язково.

Іноді замість борозен навколо дерева копається 10-12 лунок на такій же відстані від стовбура і глибиною 20 см. У них висипають добрива і закладають землею. Такі підживлення супроводжують рясним поливом.

Як удобрювати плодовий сад

Не можна!

  1. Змішувати сечовину з рідкими добривами, а також вапном, суперфосфатом, доломітового борошном і крейдою.
  2. Використовувати фосфорні добрива разом з вапном-пушонкой, так як вапно перешкоджає надходженню фосфору в рослини, а ось з доломітового борошном можна.
  3. Проводити позакореневе підживлення днем, так як краплі води можуть спрацювати як лінзи, викликаючи опіки на листках. Тим більше що при температурі вище 28 ° С продихи на листках закриваються, і позакореневе підживлення не засвоюються.

Позакореневе підживлення

Позакореневе підживлення використовують для швидкого втамування голоду. Але працюють вони також недовго, тому повинні поєднуватися з одночасним внесенням добрив у грунт.

Брак елементів живлення може з’являтися через наступні випадки:

  • невдалий склад грунту;
  • холодна погода або затяжні дощі;
  • активне зростання рослин.

На відміну від кореневого підживлення, позакореневе працюють навіть в холодну погоду, їм не страшні затяжні дощі. Позакореневе підживлення можна проводити добривами в хелатній формі або просто комплексними добривами, розведеними в 10 разів сильніше, ніж зазвичай.

По темi:  Какие сорта перца подходят для открытого грунта в средней полосе

Як удобрювати плодовий сад

Правила підгодівлі плодових дерев

Азотні добрива повинні містити азот в аміачній формі, щоб не конкурувати з суперфосфатом.

Помиляються ті, хто вважають, що рослинам з середини літа не потрібен азот. Дійсно, в ньому потребу знижується, але він потрібен навіть восени, коли дерева запасають його для бурхливого зростання навесні. Тому комплексні добрива завжди містять азот, хоча його зміст для осінніх добрив мінімальне.

Добриво не можна розсипати по поверхні грунту: так азот просто не надійде до коріння. Тому його завжди закладають в грунт.

У Середній смузі калійні добрива застосовують одночасно з раскислителями грунту.

При позакореневого підживлення обприскуйте не тільки верхню, але і нижню сторони аркуша.

Як удобрювати плодовий сад

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Сад, город)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

двенадцать − шесть =

Сейчас читают:
Top