Як правильно посадити полуницю
8679 Як правильно посадити полуницю

Як правильно посадити полуницю


Як правильно посадити полуницю

Хоча полуниця є найпоширенішою ягодою на наших ділянках, садівники все одно допускають помилки при її посадці. Тому сьогодні ми хочемо розповісти вам про те, як правильно садити полуницю!

По-перше, підготуйте ділянку: земля повинна бути багатою гумусом і пухкої. Ділянка під неї повинен бути розташований на сонячному місці.

Лопаткою зробіть лунку для посадки, глибина повинна відповідати довжині коренів. У лунці зробіть горбок з грунту, по якому вам потрібно рівномірно розподілити коріння. Коріння не повинні загинатися. Якщо вони дуже довгі, краще укоротите їх до 10 см. Таким чином ви простімуліруете зростання нових коренів.

Як правильно посадити полуницю

Якщо на саджанці є старе листя, то видаліть їх.

Далі, притримуючи саджанець, акуратно засипте землею лунку і трохи утрамбуйте грунт навколо нього. Тут є дуже важливий нюанс: при посадці стежите, щоб сердечко, тобто місце, звідки ростуть листя, знаходилося врівень з рівнем грунту. Ні в якому разі не засинайте його! Якщо надмірно заглибити сердечко, то воно, швидше за все, згниє в землі – і рослина загине. Якщо ж, навпаки, при посадці сердечко буде знаходитися вище рівня грунту, то рослина з великою ймовірністю загине від нестачі вологи через оголення точки зростання і коренів.

Як правильно посадити полуницю

Далі замульчируйте посадки компостом, соломою, сухою травою, можна використовувати хвою і перепріли тирсу. Шар мульчі повинен бути 5-10 см. Мульчу потрібно додавати приблизно раз на місяць. Вона збереже вологу в землі, а також обмежить зростання бур’янів, при цьому скоротиться частота поливів!

Після посадки на тиждень-другий накрийте по листю тонким білим покривним матеріалом. Він пропускає світло, повітря і вологу, але оберігає ще слабкі рослини від сонячних опіків і створює парниковий ефект, що добре позначиться на приживлюваності рослин. Причому будь-яких – будь то квіти, розсада ягідників або овочів!

По темi:  Лучшие препараты для работы с рассадой: советы профессионалов

Як правильно посадити полуницю

Ось і все, ми посадили нашу полуничку на нове місце і тепер повинні лише стежити за тим, щоб земля не дуже висохла протягом сезону, і спостерігати, щоб наші рослини добре розвивалися і не хворіли!

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Сад, город)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

двадцать + 6 =

Сейчас читают:
Top