215 | 0
Раздел: Сад, город
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Як правильно посадити полуницю

Як правильно посадити полуницю

Хоча полуниця є найпоширенішою ягодою на наших ділянках, садівники все одно допускають помилки при її посадці. Тому сьогодні ми хочемо розповісти вам про те, як правильно садити полуницю!

По-перше, підготуйте ділянку: земля повинна бути багатою гумусом і пухкої. Ділянка під неї повинен бути розташований на сонячному місці.

Лопаткою зробіть лунку для посадки, глибина повинна відповідати довжині коренів. У лунці зробіть горбок з грунту, по якому вам потрібно рівномірно розподілити коріння. Коріння не повинні загинатися. Якщо вони дуже довгі, краще укоротите їх до 10 см. Таким чином ви простімуліруете зростання нових коренів.

Якщо на саджанці є старе листя, то видаліть їх.

Далі, притримуючи саджанець, акуратно засипте землею лунку і трохи утрамбуйте грунт навколо нього. Тут є дуже важливий нюанс: при посадці стежите, щоб сердечко, тобто місце, звідки ростуть листя, знаходилося врівень з рівнем грунту. Ні в якому разі не засинайте його! Якщо надмірно заглибити сердечко, то воно, швидше за все, згниє в землі – і рослина загине. Якщо ж, навпаки, при посадці сердечко буде знаходитися вище рівня грунту, то рослина з великою ймовірністю загине від нестачі вологи через оголення точки зростання і коренів.

Далі замульчируйте посадки компостом, соломою, сухою травою, можна використовувати хвою і перепріли тирсу. Шар мульчі повинен бути 5-10 см. Мульчу потрібно додавати приблизно раз на місяць. Вона збереже вологу в землі, а також обмежить зростання бур’янів, при цьому скоротиться частота поливів!

Після посадки на тиждень-другий накрийте по листю тонким білим покривним матеріалом. Він пропускає світло, повітря і вологу, але оберігає ще слабкі рослини від сонячних опіків і створює парниковий ефект, що добре позначиться на приживлюваності рослин. Причому будь-яких – будь то квіти, розсада ягідників або овочів!

По темi:  Купили бракований саджанець? Приступаємо до термінової реанімації!

Ось і все, ми посадили нашу полуничку на нове місце і тепер повинні лише стежити за тим, щоб земля не дуже висохла протягом сезону, і спостерігати, щоб наші рослини добре розвивалися і не хворіли!

Раздел: Сад, город
Автор:
Дата:

Як правильно посадити полуницю

Вы читаете статью Як правильно посадити полуницю. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Як правильно посадити полуницю - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Як правильно посадити полуницю