Як правильно обрізати троянди після першої хвилі цвітіння.
10641 Як правильно обрізати троянди після першої хвилі цвітіння.

Як правильно обрізати троянди після першої хвилі цвітіння.


В червні або липні закінчується перша хвиля цвітіння троянд. Щоб троянди цвітуть повторно не менш пишно, ніж у перший раз, утворюючи великі квітки, необхідно провести правильну обрізку відцвілих пагонів.

Часто відцвілі пагони троянди обрізають не правильно, тому вдруге троянди цвітуть слабо, а квітки набагато менше, ніж було в перший раз.

Найпоширеніша помилка – це видалення тільки верхівки втечі з зів’ялого квіткою і зав’яззю насіння.

Как правильно обрезать розы после первой волны цветения.Как правильно обрезать розы после первой волны цветения.

 

Правильно зрізати відцвілі втеча не вище ніж над першим справжнім листом, який складається з 5 листочків. Якщо відцвілі втеча довгий, то його можна обрізати ще нижче, щоб зберегти компактну форму куща.

Друге правило – обрізати відцвілі втеча потрібно над листом, який розташований із зовнішнього боку куща, а не всередині. Тоді нові пагони будуть рости, дивлячись в сторони, а не всередину куща.

У обрізаного втечі троянди, завжди прокидається перша брунька в пазусі листка і чим нижче буде обрізка, тим сильніше буде новий пагін і на ньому утворюються великі квітки.

Якщо у троянди букетний тип цвітіння, тобто на одному пагоні утворюється безліч бутонів, і розкриваються вони не одночасно. На верхівці кожного втечі бутони можуть сусідити зів’ялі квіти, які псують зовнішній вигляд рослини.

У таких сортів троянд під час цвітіння потрібно відщипувати зів’ялі квітки з зав’яззю насіння, а після того, як не залишиться бутонів, то провести обрізку відцвілих пагонів до першого справжнього листка або нижче.

Після обрізки троянди потрібно підгодувати комплексним добривом, де є азот, фосфор і калій. Зараз рослинам потрібні сили для розвитку нових пагонів і підготовки другої хвилі цвітіння.

 

Джерело: klumba-plus.ru

По темi:  Семенной картофель: как правильно отобрать и сохранить клубни картошки для весенней посадки
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Сад, город)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

10 + два =

Сейчас читают:
Top