Прикраса для квітника «сервіз»: майстер-клас Ольги Воронової
10718 Прикраса для квітника "сервіз": майстер-клас Ольги Воронової

Прикраса для квітника «сервіз»: майстер-клас Ольги Воронової


Об’єднайте ідеї штекерів і фігурок в одному аксесуар і зробіть своїми руками оригінальна прикраса для квітника — «чайний сервіз». У цьому випадку буде вдало поєднуватися оригінальна ідея, благородний матеріал (справжня кераміка) і вишуканий декор в англійському стилі.

Якщо квітник прикрасити стильним і вдало підібраним аксесуаром, він буде виглядати ще красивіше! Зазвичай квітники прикрашають або спеціальними штекерами, або садовими фігурками. Але фігурки розташовуються внизу квітника, і не завжди помітні, а штекери занадто прості, і не мають потрібного обсягу. Але головне – матеріал цих прикрас. Як правило, це розфарбований пластик, який у квітнику виглядає не завжди вдало. Ну, а якщо говорити про садової скульптури, то для квітників це занадто великі «споруди».

А що, якщо об’єднати ідеї штекерів і фігурок в одному аксесуар, і зробити своїми руками оригінальна прикраса «чайний сервіз»? У цьому випадку буде вдало поєднуватися оригінальна ідея, благородний матеріал (справжня кераміка!), і вишуканий декор в англійському стилі.

Виглядає прекрасно, а робиться не так складно, як здається. Все, що вам потрібно – це старий чайник, чашка і блюдце. Вони можуть бути і не з одного комплекту, і більш того, вони можуть бути з тріщинами, відколами та іншими дефектами. Декор перетворить їх, і у вашого квітника буде неповторне прикраса, яке неодмінно помітять і оцінять всі. Відмінно, якщо стара посуд буде яскравою – тоді і декорувати її не доведеться.

украшение цветника, сервиз

Сервіз для квітника може бути однотонним

Для роботи вам знадобиться:

  • Старі чайник, чайна чашка і блюдце (вони повинні бути невеликими)
  • Різнокольорові фарби для кераміки (під випал)
  • Різнокольорові фломастери для розпису кераміки
  • Шматочок металевої трубки малого діаметра завдовжки не більше 2 м.
  • Дві кришечки від бульбашок з зеленкою (або йодом)
  • Силіконовий герметик
  • Пилка по металу
  • Тонкі пензлики
По темi:  Сад Инны и Владимира Шидловских: Из тени в свет

Порядок виготовлення:

1. Намалюйте по всій поверхні чайника з певними інтервалами дрібні квітки, що нагадують червоні троянди. Малюнок виконуйте без попереднього прорисовывания його олівцем, одразу фарбами. Малюнок дуже дрібний, так що деталювання не важлива, спробуйте передати характер квітки окремими мазками. Дайте фарбі трохи підсохнути.

украшение цветника, сервизРозпишіть спеціальними фарбами простий сервіз

2. На вільних від розпису місцях намалюйте маленькі помаранчеві хризантеми, потім – сині дзвіночки, потім – бузкові фіалки. Не забувайте після малювання кожного виду квітів трохи підсушити фарбу.

3. Коли всі квіти будуть намальовані, подрисуйте листя, стебла, зелені завитки. Особливо тонкі і дрібні деталі домалюйте з допомогою фломастерів.

4. Точно так само розпишіть чашку і блюдце. Після цього поставте весь комплект на деко і поставте в духовку. Увімкніть духовку, доведіть температуру до 170 градусів. Після того, як ця температура буде досягнута, проведіть випал посуду протягом 20 хвилин, після чого вимкніть духовку і дочекайтеся її повного остигання. Після цього вийміть готові чайник, чашку і блюдце з духовки.

5. Приклейте чашку на блюдце з допомогою силіконового герметика.

6. Розпиляєте металеву трубку на два фрагменти: один завдовжки 1 — 1,2 м, а другий – приблизно 80 – 90 див.

украшение цветника, сервизВідпиляйте два відрізки тонкої металевої трубки

7. Силіконовим герметиком приклейте на дно чайника кришечку від пляшечки з зеленкою. Потім приклейте таку ж кришечку на дно блюдця (вже з приклеєною чашкою).

украшение цветника, сервизХороший силіконовий герметик — запорука успіху

8. Змастіть кінці довгої трубки герметиком і вклейте її в кришечку на дні чайника. Коротку трубку вклейте в кришечку на дні блюдця. Висушіть.

Оригінальні штекери готові – можна прикрашати ними квітник!

По темi:  Зимняя и весенняя обрезка плодовых деревьев: советы опытных садовников и подробное видео обрезки

украшение цветника, сервизПрикраса для квітника у вигляді сервізу виглядає свіжо і ефектно

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Сад, город)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

17 + восемнадцать =

Сейчас читают:
Top