Топ-5 кращих сортів вишні
8628 Топ-5 кращих сортів вишні

Топ-5 кращих сортів вишні


Топ-5 кращих сортів вишні

Ми звикли, що ягоди у вишні кислі, тому все частіше замість вишні стали садити черешню. Але це невірно. Поперше, вишня дозріває пізніше черешні, а по-друге, існують солодкі сорти, з ягодами побільше, ніж у черешні.

Читайте также: Лікувальні властивості і застосування кореня аралії маньчжурської в народній медицині

Чудо-вишня — сорт української селекції. Являє собою вишні-черешневий гібрид. Цінується за дуже великі розміри ягід, до 11 г, ранній термін дозрівання і відмінний солодкий смак. З недоліків можна відзначити сильнорослі дерева, ураження моніліозом в окремі роки і невисоку морозостійкість. Тому Чудо-вишню найчастіше садять в південних садах.

Топ-5 кращих сортів вишні
Волочаевка — сорт вивели, схрестивши популярні в народі сорти Любская і Володимирівської вишень. З кожного дерева збирають більше 20 кг плодів. Вони середнього розміру, насичено-червоного кольору, солодкі з легкої благородною кислинкою. Кісточка невелика, м’якоть соковита і ароматна. Відмінний десертний сорт. З недоліків — середня морозостійкість, може дивуватися грибними хворобами, особливо в дощове літо. Сорт самоплодовий, обпилювачів потреби немає. Плодоносить на третій-четвертий рік після посадки. Дозріває 20-25 липня.
Живиця. Цей вишні-черешневий гібрид виведений в Білорусії. Вигідно відрізняється високою морозостійкістю і стійкістю до хвороб. У тому числі до моніліозу і коккомикозу. Ягоди середнього розміру, з дуже маленькою кісточкою, темно-червоного забарвлення, з приємним кисло-солодким смаком. З цього сорту отримують відмінний сік. Плодоносить на четвертий рік після посадки. Дозріває в кінці червня. Сорти-запилювачі: вишні — Сіянець №1, Вянок, черешні — Народна, Сюбаровская.

Топ-5 кращих сортів вишні
Тамаріс — це вдосконалений варіант ширвжитку чорного, відрізняється самоплодностью, відмінним смаком, з соковитою ніжною м’якоттю темно-червоного кольору. Дерево невисоке, розлога, доглядати за ним зручно. А ще сорт стійкий до морозів і коккомикозу. Незважаючи на самоплідність, поруч з ним корисно підсадити запилювачі — Тургенєвка, Жуковську, Любская. Це дозволить значно підвищити врожайність. Дерева вступають в плодоношення на другий-третій рік життя. Урожай прибирають в кінці липня — початку серпня.
Шоколадниця — дуже врожайний сорт, морозостійкий і солодкий. Плоди темно-червоного кольору. Смак просто відмінний. Однак плоди дрібнуваті, але їх дуже багато. Хороший урожай отримують тільки на сонячному місці. М’якоть соковита, темно-червоного кольору, з черешневим смаком. Кращі запилювачі — черешня Гірот або вишні Володимирська або Склянка. Хоча сорт вважається Самоплодность. Плодоносить на четвертий рік життя, дозріває в другій половині липня.

По темi:  Что такое хозяйственный аккумуляторный пылесос и что им можно убрать на даче: 5 решений

Топ-5 кращих сортів вишні

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Сад, город)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девять + 14 =

Сейчас читают:
Top