Настоянка з кропиви від шкідників і хвороб
8890 Настоянка з кропиви від шкідників і хвороб

Настоянка з кропиви від шкідників і хвороб


Настоянка з кропиви від шкідників і хвороб

З першими холодами і підвищенням вологості повітря багато паразитів починають активне розмноження. Тому саме зараз найкращий час для осінньої обробки саду від шкідників і хвороб. Скористайтеся рецептом народного засобу з кропиви для приготування настоянки для захисту рослин.

Ні для кого не секрет, що від багатьох хвороб і шкідників рослини можуть захищатися самі, але для цього необхідно створити для них умови, просочивши грунт корисними елементами. За допомогою трав і квітів готуються чудодійні настоянки і відвари, які здатні позбавити не тільки людини, але інші рослини від хвороб. До таких захисникам відносяться кропива, хвощ і хміль.

Хміль містить кремнієву кислоту, що діє на рослини як зміцнювальний засіб. Особливими властивостями володіють пагони хвоща, зібрані в кінці літа.

Настоянка з кропиви від шкідників і хвороб

Рецепт приготування настоянки з кропивою

500 г свіжої нарубаної зелені (хмелю і хвоща в рівних пропорціях) заливають 5 л холодної води і настоюють протягом 12 годин, потім кип’ятять 3-5 хв. і проціджують. Остиглий концентрат розводять в пропорції 1: 5 водою. Використовують такий засіб як захист від грибкових захворювань.

Настій кропиви готується за подібною схемою, за винятком процесу кип’ятіння. Застосовують його як добриво грунту, а також для боротьби з попелиць, слимаками і навіть фітофторозом томатів.

Рецепт можна використовувати в будь-який час року, якщо у вересні зібрати і висушити ці трави. Зберігати їх потрібно в непрозорих пластикових ємностях, а використовувати в зазначених у рецепті пропорціях, замість свіжої зелені.

Настоянка з кропиви від шкідників і хвороб

По темi:  Народні засоби від попелиці на огірках: кошти, які допомагають
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Шкідники і хвороби)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × три =

Сейчас читают:
Top