Садовий коктейль для грунту і рослин
10694 Садовий коктейль для грунту і рослин

Садовий коктейль для грунту і рослин


Без діяльності грунтових бактерій рослини не можуть харчуватися і здійснювати обмін речовин. Грунтові бактерії потрібно культивувати і не порушувати їх симбіоз грубої і частою обробкою.

В грунт бажано додавати зрілий компост, сапропель, листовий перегній, гній, скошену траву і бур’яни, сидерати. Догляд за ґрунтом передбачає періодичне розпушування, так як ґрунтовим бактеріям потрібен кисень. Корисно також готувати спеціальний садовий коктейль для мікроорганізмів і час від часу його використовувати для розсади, грядок, квітів.

Садовий коктейль для грунту і рослин
1. Налийте у відро воду і розмішайте 2 совка компосту (добре визрілого, 2–досягнення нею 3-річного). Додайте 3 дрібно нарізаних шматочка бородінського хліба або хліба типу бородінської; головне, щоб він містив багато солоду). Ще краще використовувати патоку або мелясу. Суміш повинна постояти добу.

2. Для надходження кисню за ставте у відро найпростіший насосс трубочкою, хоча б від кімнатного фонтанчика, і час від часу включайте його. Пропускаючи повітря через воду, ви обидві спечите зростання грунтових бактерій.

3. Приблизно через добу у вас вийде «садовий коктейль» для поливу – це концентрат живих бактерій. Беріть потроху: для розсади вистачить і ложки, а для садових рослин – невеликого ковшика.

Садовий коктейль для грунту і рослинПоради майстра
Ольга Воронова, ландшафтний дизайнер, садівник, телеведуча

Більше майстер-класів дивіться на каналі Ольги Воронової в youtube.

По темi:  Найнебезпечніші тварини або кого нам треба боятися?
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Сад, город)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × 2 =

Сейчас читают:
Top