Обережно: масло і солярка
8688 Обережно: масло і солярка

Обережно: масло і солярка


Обережно: масло і солярка

У спробі задати жару шкідників і хвороб які тільки суміші не йдуть в хід. Осінньо-весняний хіт – солярка. Небезпечнішого кошти для саду я, мабуть, ще не бачив.

Читайте также: Тарас Шевченко – Тарасова ніч (друга редакція)

Відразу скажемо, обприскування саду соляркою – захід ризиковане. Якщо солярка проникне в нирки дерев, то вони загинуть. Цього року деякі нирки вже майже рушили в зростання, і обприскування може привести до сумних результатів.

Зовсім інша справа – відпрацювання масла. Вона, в порівнянні з соляркою, менш тонкий продукт і в нирки практично не потрапляє. Але чи вигідно це?

Обережно: масло і солярка

Слабкість паливно-мастильних матеріалів в тому, що вони працюють тільки проти шкідників, хвороби не чіпають. Виправити це намагаються, додавши в розчин 50 г мідного купоросу.

На мій погляд, всі ці доморощені кошти – надмірна економія, яка може привести до сумних наслідків. Краще купити пакетик ДНОКу. Два-три пакетика вистачить на всю ділянку. Солярка зараз теж недешева, і витрати будуть приблизно однакові. Зате у вас в руках надійний препарат, який добре розчиняється і ефективно знищує і яйцекладки шкідників, і збудників хвороб.

Дехто примудряється купувати контрабандний товар – Нітрафен і Препарат №30. Взагалі, раніше Нітрафен дозволяли застосовувати раз в три-чотири роки, і при цьому обприскування називали тих, які викорінюють. Так що самі вирішуйте, що потрібно викорінювати, а що ні.

Обережно: масло і солярка

Препарат №30 взагалі практично нешкідливий для людини, але теж потрапив до списку заборонених. Тільки не забувайте, що №30 вбиває лише шкідників. Від хвороб від нього ніякого толку. Зате його можна застосовувати і навесні, і влітку від комплексу шкідників, в тому числі і таких стійких, як щитівка.

По темi:  5 самых вкусных и быстрых осенних соусов из ягод и фруктов

Деякі відмовляються від ранньовесняних обприскувань. І зовсім даремно, запасу садової нечисті і в вашому саду, і особливо на кинутих ділянках дуже багато. Обробіть сад – і багато проблем відпадуть.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Сад, город)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девятнадцать − шестнадцать =

Сейчас читают:
Top