Іпомея дінь дінь

Іпомея дінь дінь


Іпомея дінь-дінь або Mina lobata – це розкішна кучерява ліана з яскравим незвичайним цвітінням. Ліана володіє потужним зростанням, з допомогою цієї рослини можна створювати зелені арки і завіси в саду, декорувати альтанки і стіни.

У іпомеї дінь-дінь оригінальні листки трилопатеві форми. Стебла тонкі, зростаючі пагони червоно-коричневого забарвлення, вони обвивають будь-яку тонку опору – гілки або натягнутий шпагат.

Ипомея динь диньИпомея динь динь

 

Зацвітає іпомея вже через 2-3 місяці після появи сходів і чим більше ліана набирає силу, тим яскравіше і пишніше її цвітіння. При вирощуванні через розсаду цвітіння іпомеї триває все літо до перших заморозків.

Іпомея дінь-дінь відрізняється яскравими і екзотичними квітконосами, вони схожі на спалахи вогню. Тонкий трохи вигнутий квітконіс, завжди спрямований вгору, на ньому з одного боку розташовані невеликі трубчасті квітки, як міні-лампочки, які на закінчення квітконосу мають червоне забарвлення, а нижче змінюють тон на жовтий і білий колір. Незвичайна форма квітконосів, гра відтінків і велика кількість квітів робить ипомею схожу на палаюче багаття.

Ипомея динь диньИпомея динь динь

 

Іпомея дінь-дінь – однорічна рослина, яке потрібно вирощувати через розсаду. При посіві у відкритий грунт навесні, сходи можуть загинути через заморозки, а при пізньому посіві на початку літа іпомея зацвіте лише в кінці літа.

Сіяти ипомею на розсаду слід в березні, в стаканчики по 1-2 насінини. У мене іпомея почала проростати на другий день після посіву, схожість було майже 100%.

Ипомея динь диньИпомея динь динь

 

Під час росту розсади в стаканчики потрібно поставити палички, щоб рослини обвивали цю опору. Якщо розсада іпомеї переплететься, то рослини неможливо розділити при висадці в грунт.

Висаджувати розсаду квітів потрібно після того, як встановиться стійка тепла погода. Рослини розміщуйте в ряд через 20-30 див.

По темi:  Як правильно обрізати троянди після першої хвилі цвітіння.

Садити ипомею слід на сонячному місці або з південної сторони будівель. У тіні іпомея розвивається слабо і погано цвіте. Ця рослина любить тепло і сонце, віддає перевагу легку дренований грунт.

Ипомея динь диньИпомея динь динь

 

 Іпомея потребує регулярного поливу, підживлення можна робити раз в місяць будь комплексним добривом для квітучих культур.

Для в’юнких рослин слід натягнути шпагат і направляти зростаючі пагони по опорі.

Джерело: klumba-plus.ru

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Сад, город)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

двадцать − 14 =

Сейчас читают:
Top