Зелене мило від шкідників інструкція, відгуки
9626 Зелене мило від шкідників інструкція, відгуки

Зелене мило від шкідників інструкція, відгуки


Зелене мило від шкідників інструкція, відгуки

Зелене мило – це густа рідина, в основі якої лежать калійні солі.

See also: Bulimia nervosa

Воно широко застосовується для профілактики шкідників і грибків рослин як в сільському господарстві, так і в розведенні кімнатних квітів.

Зелене мило від шкідників інструкція, відгуки

 

Склад і принцип дії

Активними речовинами препарату є тваринні жири, різні рослинні масла, вода і калійні солі. Зелене мило може застосовуватися як самостійно, так і в якості допоміжної речовини до пестицидів.

Засіб відрізняється відсутністю консервантів. Воно не робить згубного впливу на людину і екологію. У зеленого мила є й інші переваги: ​​

 • повністю розкладається до простих складових, не забруднюючи грунт і водойми,
 • підходить для більшості рослин,
 • підвищує витривалість до несприятливих погодних умов.

Розчин мила не завдає шкоди корисним комахам, рибам і водоростям. Обприскування можна проводити поруч з водоймами. У препарату широка сфера застосування. Його використовують для очищення поверхонь в побуті, в ветеринарії, промисловому виробництві.

Зелене мило ефективно в боротьбі з:

 1. борошнистою росою,
 2. трипсами,
 3. білокрилкою,
 4. листовійкою і іншими паразитами.

Після обприскування на рослині утворюється плівка. Вона не дає дихати комахам і попереджає розвиток кладок яєць і личинок. Його можна застосовувати в боротьбі з сисними шкідниками.

Само мило не є пестицидом і найефективніше виступає як профілактичний засіб. Його використовують на ранніх стадіях поширення хвороб.

Зелене мило від шкідників інструкція, відгуки

Застосування та норми витрати

Перед використанням флакон необхідно збовтати. Для приготування робочої рідини знадобиться м’,яка вода. Норми витрати залежать від того, з якими хворобами доведеться боротися. За сезон допустимі три обробки.

По темi:  Підживлення капусти – чим удобрювати капусту, схема підгодівлі

Для попередження поширення комах на зразок павутинного кліща або попелиці, необхідно розвести 400 мл засобу на 10 л теплої води. Обприскувати культури в вегетаційний період або пізно восени.

Для городників важливо знати, як розвести зелене мило від шкідників. Тютюново-мильний розчин застосовують в боротьбі з міллю, трипсами і щитівкою. Кілограм тютюнового пилу заливають десятьма літрами води. Після доби, настій проціджують, до нього додають 25 г зеленого мила.

Якщо розвести 1,5 кг деревної золи в десяти літрах води і додати до цієї суміші 30 г мила, то вийде підгодівля. Вона ідеально підійде для огірків, томатів, капусти, баклажанів.

Зелене мило від шкідників інструкція, відгуки

 

Мильний розчин допоможе проникнути хімічних засобів в листову пластину. Спочатку потрібно приготувати робочий розчин фунгіциду або інсектициду, а потім додати в нього 100 мл мильної рідини.

Щоб позбутися від грибкових захворювань, слід приготувати суміш на основі мідного купоросу. Потрібно розчинити 25 г кристалів в двох літрах води. На відро рідини знадобиться 200 мл зеленого мила. В цей розчин виливається розбавлений купорос і ретельно перемішується. Можна обприскувати рослини тричі, з інтервалом 10 днів.

Обробка зеленим милом проводиться в суху безвітряну погоду, вранці або ввечері. Останнє обприскування здійснюють за 5 днів до збору врожаю. Розчин непридатний для прикореневого обробки.

Зелене мило від шкідників інструкція, відгуки

Застосування на дачній ділянці

Інструкція до зеленого мила від шкідників говорить про те, що воно може бути застосовано для більшості рослин. Овочеві культури, такі як цибуля, помідори, огірки бажано обробити на етапі пророщування. Це допоможе попередити захворювання. Картопля обприскують в міру необхідності.

Садові дерева та чагарники обробляють до бутонізації та цвітіння. Повторна обробка проводиться протягом усього сезону. Декоративні насадження і квіти обприскуються при виявленні перших ознак інфікування. Бажано не проводити роботи під час цвітіння.

По темi:  Марганець сірчанокислий (сульфат марганцю) – як застосовувати

Кімнатні рослини

Квіти на підвіконні можна лікувати зеленим милом круглий рік. Столову ложку кошти розводять в одному літрі води. Після обробки можна накрити квітка поліетиленовим пакетом. Змивати мило не потрібно. Для посилення ефекту в робочий розчин додають 2 г сульфату міді.

Зелене мило від шкідників інструкція, відгуки

Заходи безпеки

У зеленого мила четвертий клас небезпеки. Воно малотоксичних для людей і тварин. Необхідно захищати руки від попадання крапель протягом усього робочого процесу. Під час обприскування забороняється палити, пити.

 • Робочий розчин розводиться в скляному посуді. При попаданні в очі необхідно рясно промити їх водою, закапати сульфацил натрію. Якщо відчуваєте дискомфорт зникає, слід звернутися до офтальмолога.
 • Розчин, який потрапив на шкіру, змивають проточною водою. При попаданні мила в шлунково-кишковий тракт необхідно викликати блювоту, випити активоване вугілля. Якщо симптоми отруєння не пропадуть, слід звернутися за медичною допомогою.

Препарат зберігається протягом двох років з дня виготовлення, в сухому темному місці. Допустимим є утворення осаду з часом. Ємність з рідиною не повинна бути доступна для дітей і тварин.

Статью нашли по запросам:
 • сад город купити зелене мило
 • чим можна обробити огірки від тлі украина
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Добрива)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

11 + 11 =

Сейчас читают:
Top