Стробі (фунгіцид) інструкція із застосування
9869 Стробі (фунгіцид) інструкція із застосування

Стробі (фунгіцид) інструкція із застосування


Стробі (фунгіцид) інструкція із застосування

Міцелій патогенних грибів є збудником хвороб садових і кімнатних рослин. Щоб захистити зелених вихованців, доводиться застосовувати фунгіциди.

Читайте также: Рецепт Луково-сырный пирог

Це спеціальні хімічні препарати, які пригнічують грибні та бактеріальні захворювання. Фунгіцид Стробі знищує більшість хвороботворних мікроорганізмів.

Стробі (фунгіцид) інструкція із застосування

Склад і переваги препарату

Діючою речовиною Строби є крезоксім-метил, речовина, яке має високу бактерицидну активність. Препарати на основі цього хімічного засобу мають лікувально-захисні властивості. Обробляти слід рослини і дерева з явними ознаками ураження.

Препарат нового покоління Строби ефективно бореться з хворобами овочевих і плодових культур. Фунгіцид пригнічує розвиток патогенних мікроорганізмів. Самим головним достоїнством Строби є те, що він майже не шкідливий для людини і тварин. У нього існує маса інших переваг:

  • дія ефективна для більшості садових і овочевих культур,
  • запобігає подальше прояв інфекції,
  • не втрачає своїх властивостей після випадання опадів або перепаду температури,
  • швидко проникає всередину листа, немає необхідності обробляти нижню частину.

Застосування фунгіциду Стробі забезпечує захист від борошнистої роси, фітофтори, парші та інших небезпечних, але поширених хвороб.

Стробі (фунгіцид) інструкція із застосування

Форма випуску

Фунгіцид продається у вигляді гранул. Вони дуже швидко розчиняються у воді. Існує два види фасування: по 2 і 200 м Двох грам вистачить, щоб приготувати 10 л робочого розчину. Ціна у фунгіциду Строби досить демократична. Це і той факт, що розчину вистачить на обробку великої території, робить засіб дуже привабливим для звичайних садівників і городників.

Стробі (фунгіцид) інструкція із застосування

Інструкція по застосуванню

Робочий розчин готується безпосередньо перед обробкою рослин і дерев. Його слід повністю витратити за кілька годин. Чайну ложку гранул розчиняють в десяти літрах теплої води. Розчин розпилюють по листю, стовбуру і плодам, якщо обробка здійснюється після вегетаційного періоду. Можна обробити грунт в прикореневій зоні надлишками розведеного препарату.

По темi:  Добрива з посліду: курячого, перепелиного, качиного, кролячого

Інструкція до фунгіцидів Строби говорить, що всього за сезон має бути дві обробки, з різницею в кілька тижнів. Останнє обприскування проводиться не пізніше, ніж за місяць до збору врожаю. Для роботи потрібно вибрати сонячне і безвітряний день. Минулий дощ і роса не знижують ефекту від застосування. Для кожної культури існують свої норми витрати.

Стробі (фунгіцид) інструкція із застосування

Засіб безпечний для бджіл та інших корисних комах. Їм можна обробляти рослини в період цвітіння . Фунгіцид Строби добре сумісний з багатьма інсектицидами і фунгіцидами інших класів. Сам по собі може викликати резистентність у деяких мікроорганізмів. Бажано чергувати його з іншими подібними засобами з хімічних і органічних груп. Такий захід дозволить досягти максимального ефекту і повністю винищити хвороботворні грибкові захворювання.

Строби зберігає захисні властивості протягом декількох тижнів після обприскування. Для тепличних культур бажано зробити розчин більш насиченою, так як в закритому грунті грибні та бактеріальні інфекції розвиваються краще. Через особливого мікроклімату їх важко винищити.

Стробі (фунгіцид) інструкція із застосування

Норми витрати

Фунгіцид добре зарекомендував себе в роботі з дачними культурами, а також кімнатними квітами. Для кожної рослини є свої рекомендації. Системна дія препарату дозволяє застосовувати його в кожному куточку дачної ділянки.

Садові дерева

Строби знищує моноліоз, Пероноспороз і молочний блиск. Особливо схильні до таких хвороб садові дерева: яблуня, груша та слива.

Для розчину потрібно взяти 2 г кошти і розчинити їх в десяти літрах води. Обприскувати сад бажано в період вегетації. Пероноспорозу також схильні до огірки і кабачки, зооспори добре розмножуються у вологому середовищі. Строби, завдяки системній дії, справляється з грибками в теплицях і особистих господарствах дачників.

Виноград

Садівники відзначають позитивну дію фунгіциду Строби на винограді. За допомогою нього можна зжити з лози оидиум і мілдью. Хвороботворні грибки вражають листя, пагони і ягоди. Це найнебезпечніші захворювання для ягідного чагарнику. Фунгіцид створює на листі і ягодах захисну оболонку, яка рятує від поширення шкідливих суперечка. Необхідно розвести 1 г гранул на 7 л води.

По темi:  Добриво Флорист – інструкція із застосування, склад

Стробі (фунгіцид) інструкція із застосування

Томати

Біч рослин сімейства пасльонових, фітофтора, здатна повністю знищити врожай помідорів. Спочатку хворіють листя, потім стебла і плоди. В умовах вологого і прохолодного клімату важливо систематично оглядати кущі на предмет зараження.

Якщо розвести 2 г засобу в відрі води, то робочого розчину вистачить, щоб обробити близько ста кущів . Час між обприскуваннями становить два тижні. Обов’,язково потрібно чергувати Строби з іншими фунгіцидами, а в наступному сезоні – поміняти місце посадки помідор.

Інструкція говорить, що максимальна кількість обробок становить два за сезон. Городники і садівники відзначають, що у виняткових випадках можна обприскувати культури тричі за літо.

Стробі можна поєднувати з внесенням стимуляторів росту. Він не впливає на роботу препаратів, які допомагають культурам дозрівати раніше. Оскільки фунгіцид працює в умовах низьких температур, його можна використовувати в ранньовесняний період.

Стробі (фунгіцид) інструкція із застосування

Аналоги фунгіциду Строби

Існує аналог фунгіциду Строби. Це препарат під назвою Самшит . Активною речовиною виступає крезоксім-метил, а також дифеноконазол.

Самшит, як і Строби, стійкий до опадів, здатний збільшити кількість плодів. Він сумісний з більшістю відомих інсектицидів і фунгіцидів. Виняток становлять препарати з вмістом лугу. У Самшита схожий принцип дії. Інструкція мало відрізняється від інших фунгіцидів.

Стробі (фунгіцид) інструкція із застосування

Заходи безпеки

Строби має третій клас токсичності. Щоб обприскати ділянку необхідно надіти робочий одяг, захисні окуляри і рукавички. Рот слід прикрити пов’,язкою. Після роботи весь одяг перуть з додаванням соди.

  1. Ділянки шкіри, на які потрапили краплі робочого розчину, добре промивають водою. У разі проковтування фунгіциду потрібно зробити промивання шлунка і звернутися за медичною допомогою.
  2. Препарат зберігають в сухому темному місці. Його тримають подалі від продуктів харчування, кормів для тварин і ароматичних речовин. Робочий розчин токсичний для риб і водоростей. Обробку поруч з водоймою проводять з обережністю. Строби малотоксичний для птахів і ссавців.
По темi:  Курячий послід як добриво: властивості і застосування

Спеціальні дослідження показали, що фунгіцид майже не накопичується в урожаї, якщо дотримуватися всіх норм і керівництва. Розпадається на кислоту, яка швидко розкладається в грунті. Глибоко в землю не проникає, загрози її зараження немає. Термін зберігання становить 2 роки.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Добрива)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

17 − 4 =

Сейчас читают:
Top