106 | 0
Раздел: Добрива
Оцените статью:
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Стробі (фунгіцид) інструкція із застосування

Стробі (фунгіцид) інструкція із застосування

Міцелій патогенних грибів є збудником хвороб садових і кімнатних рослин. Щоб захистити зелених вихованців, доводиться застосовувати фунгіциди.

Читайте также: Рецепт Луково-сырный пирог

Це спеціальні хімічні препарати, які пригнічують грибні та бактеріальні захворювання. Фунгіцид Стробі знищує більшість хвороботворних мікроорганізмів.

Склад і переваги препарату

Діючою речовиною Строби є крезоксім-метил, речовина, яке має високу бактерицидну активність. Препарати на основі цього хімічного засобу мають лікувально-захисні властивості. Обробляти слід рослини і дерева з явними ознаками ураження.

Препарат нового покоління Строби ефективно бореться з хворобами овочевих і плодових культур. Фунгіцид пригнічує розвиток патогенних мікроорганізмів. Самим головним достоїнством Строби є те, що він майже не шкідливий для людини і тварин. У нього існує маса інших переваг:

 • дія ефективна для більшості садових і овочевих культур,
 • запобігає подальше прояв інфекції,
 • не втрачає своїх властивостей після випадання опадів або перепаду температури,
 • швидко проникає всередину листа, немає необхідності обробляти нижню частину.

Застосування фунгіциду Стробі забезпечує захист від борошнистої роси, фітофтори, парші та інших небезпечних, але поширених хвороб.

Форма випуску

Фунгіцид продається у вигляді гранул. Вони дуже швидко розчиняються у воді. Існує два види фасування: по 2 і 200 м Двох грам вистачить, щоб приготувати 10 л робочого розчину. Ціна у фунгіциду Строби досить демократична. Це і той факт, що розчину вистачить на обробку великої території, робить засіб дуже привабливим для звичайних садівників і городників.

Інструкція по застосуванню

Робочий розчин готується безпосередньо перед обробкою рослин і дерев. Його слід повністю витратити за кілька годин. Чайну ложку гранул розчиняють в десяти літрах теплої води. Розчин розпилюють по листю, стовбуру і плодам, якщо обробка здійснюється після вегетаційного періоду. Можна обробити грунт в прикореневій зоні надлишками розведеного препарату.

По темi:  Добриво Флорист – інструкція із застосування, склад

Інструкція до фунгіцидів Строби говорить, що всього за сезон має бути дві обробки, з різницею в кілька тижнів. Останнє обприскування проводиться не пізніше, ніж за місяць до збору врожаю. Для роботи потрібно вибрати сонячне і безвітряний день. Минулий дощ і роса не знижують ефекту від застосування. Для кожної культури існують свої норми витрати.

Засіб безпечний для бджіл та інших корисних комах. Їм можна обробляти рослини в період цвітіння . Фунгіцид Строби добре сумісний з багатьма інсектицидами і фунгіцидами інших класів. Сам по собі може викликати резистентність у деяких мікроорганізмів. Бажано чергувати його з іншими подібними засобами з хімічних і органічних груп. Такий захід дозволить досягти максимального ефекту і повністю винищити хвороботворні грибкові захворювання.

Строби зберігає захисні властивості протягом декількох тижнів після обприскування. Для тепличних культур бажано зробити розчин більш насиченою, так як в закритому грунті грибні та бактеріальні інфекції розвиваються краще. Через особливого мікроклімату їх важко винищити.

Норми витрати

Фунгіцид добре зарекомендував себе в роботі з дачними культурами, а також кімнатними квітами. Для кожної рослини є свої рекомендації. Системна дія препарату дозволяє застосовувати його в кожному куточку дачної ділянки.

Садові дерева

Строби знищує моноліоз, Пероноспороз і молочний блиск. Особливо схильні до таких хвороб садові дерева: яблуня, груша та слива.

Для розчину потрібно взяти 2 г кошти і розчинити їх в десяти літрах води. Обприскувати сад бажано в період вегетації. Пероноспорозу також схильні до огірки і кабачки, зооспори добре розмножуються у вологому середовищі. Строби, завдяки системній дії, справляється з грибками в теплицях і особистих господарствах дачників.

Виноград

Садівники відзначають позитивну дію фунгіциду Строби на винограді. За допомогою нього можна зжити з лози оидиум і мілдью. Хвороботворні грибки вражають листя, пагони і ягоди. Це найнебезпечніші захворювання для ягідного чагарнику. Фунгіцид створює на листі і ягодах захисну оболонку, яка рятує від поширення шкідливих суперечка. Необхідно розвести 1 г гранул на 7 л води.

По темi:  Добриво Здоровань – інструкція із застосування

Томати

Біч рослин сімейства пасльонових, фітофтора, здатна повністю знищити врожай помідорів. Спочатку хворіють листя, потім стебла і плоди. В умовах вологого і прохолодного клімату важливо систематично оглядати кущі на предмет зараження.

Якщо розвести 2 г засобу в відрі води, то робочого розчину вистачить, щоб обробити близько ста кущів . Час між обприскуваннями становить два тижні. Обов’,язково потрібно чергувати Строби з іншими фунгіцидами, а в наступному сезоні – поміняти місце посадки помідор.

Інструкція говорить, що максимальна кількість обробок становить два за сезон. Городники і садівники відзначають, що у виняткових випадках можна обприскувати культури тричі за літо.

Стробі можна поєднувати з внесенням стимуляторів росту. Він не впливає на роботу препаратів, які допомагають культурам дозрівати раніше. Оскільки фунгіцид працює в умовах низьких температур, його можна використовувати в ранньовесняний період.

Аналоги фунгіциду Строби

Існує аналог фунгіциду Строби. Це препарат під назвою Самшит . Активною речовиною виступає крезоксім-метил, а також дифеноконазол.

Самшит, як і Строби, стійкий до опадів, здатний збільшити кількість плодів. Він сумісний з більшістю відомих інсектицидів і фунгіцидів. Виняток становлять препарати з вмістом лугу. У Самшита схожий принцип дії. Інструкція мало відрізняється від інших фунгіцидів.

Заходи безпеки

Строби має третій клас токсичності. Щоб обприскати ділянку необхідно надіти робочий одяг, захисні окуляри і рукавички. Рот слід прикрити пов’,язкою. Після роботи весь одяг перуть з додаванням соди.

 1. Ділянки шкіри, на які потрапили краплі робочого розчину, добре промивають водою. У разі проковтування фунгіциду потрібно зробити промивання шлунка і звернутися за медичною допомогою.
 2. Препарат зберігають в сухому темному місці. Його тримають подалі від продуктів харчування, кормів для тварин і ароматичних речовин. Робочий розчин токсичний для риб і водоростей. Обробку поруч з водоймою проводять з обережністю. Строби малотоксичний для птахів і ссавців.
По темi:  Гірчиця як добриво для городу як садити

Спеціальні дослідження показали, що фунгіцид майже не накопичується в урожаї, якщо дотримуватися всіх норм і керівництва. Розпадається на кислоту, яка швидко розкладається в грунті. Глибоко в землю не проникає, загрози її зараження немає. Термін зберігання становить 2 роки.

Раздел: Добрива
Автор:
Дата:

Стробі (фунгіцид) інструкція із застосування

Вы читаете статью Стробі (фунгіцид) інструкція із застосування. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Стробі (фунгіцид) інструкція із застосування - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Стробі (фунгіцид) інструкція із застосування