Превікур Енерджі інструкція із застосування
9710 Превікур Енерджі інструкція із застосування

Превікур Енерджі інструкція із застосування


Превікур Енерджі інструкція із застосування

Відмінний урожай при будь-якій погоді – мрія будь-якого садівника і городника. Вона не досягається легко, але результат вартий того, щоб працювати. Крім того, сьогодні є можливості, які надає прогрес в хімічній промисловості. Існують групи препаратів, що з’єднують в собі найпотрібніші функції, такі, як інноваційний фунгіцид Превікур. Стимулятор росту, корнеобразователь і захисник від різного роду захворювань. Його новизна в оновленому складі і збільшеною ростостимулюючі активності. Більш детальна інформація в цій статті.

Превікур Енерджі інструкція із застосування

Переваги фунгіциду

Хороший знайомий з новими якостями, препарат Превікур, має безліч плюсів:

 • Активно захищає від різних патогенних станів,
 • Висока фунгіцидна та фунгі-статична активність,
 • Оптимальна комбінація компонентів пропамокарб і фосетіла,
 • Вражає шкідників на тривалий термін,
 • Відмінні характеристики стимулятора росту,
 • Можливістьваріювати кількість спосіб (обприскування або внесення в грунт) при обробці Превікуром рослин в стадії вегетації,
 • Зручна пластикова упаковка і водна форма пестициду,
 • Повний придушення захворювань рослин, навіть при несприятливих погодних услвовіях .

Перераховані переваги роблять склад затребуваним серед досвідчених садівників і новачків на цій захоплюючій і плідної ниві рослинництва.

Вплив на рослини

Висока ефективність проти більшості збудників патогенної флори рослин, таких як кореневі гнилі та бактеріальні інфекції різного роду робить добриво Превікур універсальним.

Водний концентрат застосовується:

 • При проливкой зараженого грунту, в якому посіяне насіння.
 • При поливі грунту, на якому зійшла розсада, під корінь.
 • Обприскування рослин у вегетаційний період.

Перераховані заходи дають високу опірність рослин до патогенних станів, стимулює їх зростання, розвиток і більш бурхливе цвітіння.

По темi:  Добриво амофоска: застосування, інструкція, склад

Превікур Енерджі інструкція із застосування

Що відбувається всередині грунту і рослинах при обробці фунгіцидом?

Блокується синтез ліпідного спектра і за рахунок цього переривається зростання пошкоджених патологією клітинних мембран при попаданні на стебло і листя. Пригнічується ріст грибного міцелію і знищуються суперечки в глибині грунту при поливі.

Швидке проникнення препарату по кореневій системі (полив під корінь) або внутрішнім «судинах» стебла і листя (обприскування) забезпечує накопичення речовин і захист рослини на тривалий термін – до 14 днів. Після цієї речовини розпадаються, тому обробку при необхідності, повторюють.

Інструкція по обробці

Як розводити Превікур? Виробник препарату, відома компанія Байєр, рекомендує робити водний розчин перед початком обробки і не зберігати його залишки. Оптимально приготування за один раз мінімально необхідної кількості.Загальні правила для обприскування, поливу і замочування насіння:

 • Дотримати безпеку для роботи з хімічними, біологічними речовинами (надіти рукавички, респіратор, не брати їжу і напої),
 • Півтора мілілітра препарату розвести в половині склянки води, а після довести до потрібної концентрації (до 1 літра),
 • Робочим розчином провести обробку рослин в залежності від термінів і цілей.

Починати «водні процедури» можна з ранньої весни, оскільки допустимий коридор температури для Превікуром досить широкий – від + 12С до + 25С.

Інші вимоги характерні для більшості регуляторів росту, фунгіцидів і імуномодуляторів, в тому числі аналогів Превікуром. Суха безвітряна погода протягом 4-5 годин після обробки, при стійкій погоді без дощу наступне обприскування / поливання проводиться через 2-2,5 тижні.

Превікур Енерджі інструкція із застосування

Дозування

У коробці з водним концентратом фунгіциду знаходиться інструкція із застосування Превікур енерджі. В ній можна знайти способи застосування на різних рослинах і в різній стадії їх розвитку:

 1. Замочування насіння в пропорціях 1.5 мл Превікуру на 1 літр води.
 2. Посадка рослин, розчин тієї ж концентрації, що і для насіння. Спочатку протоку земельного субстрату, висаджування, через 14 днів повторний полив, після третього справжнього листка можна повторити ще раз, якщо є ризик інфікування рослин.
 3. Огірки при можливій кореневої гнилі або пероноспороз обробляються одноразово, оскільки струм соку рослини великий і необхідна концентрація активної речовини досягається швидко.
 4. Томати схильні до кореневої гнилі, званої в народі «чорною ніжкою». Проливається земля відразу після посадки насіння, потім через 14 після сходів розсади помідор, і заключна через 3-4 дня після висадки рослини в грунт.
 5. Баклажани, перець проходять ті ж стадії поливу, що і томати. За тією ж схемою.
По темi:  Схема підгодівлі буряка – чим удобрювати, як підвищити врожайність

Превікур енерджі для картоплі застосовується від фітофтори розчином 5 мл водного концентрату на літр води шляхом обприскування. Його необхідно повторювати з уже зрозумілим часовим інтервалом – 14 днів. Обробку дозволяється робити до п’,яти разів.

Квіти – троянди, клематиси, фіалки обробляються при характерних для них захворюваннях розчином 3 мл на 2 літри води.

Для розрахунку кількості, необхідного для поливу, виробник в інструкції до Превікуром вказує, що витрата робочого розчину становить приблизно два літри на 1 квадратний метр грунту.

Розчин зручніше відміряти медичним шприцом.

Превікур Енерджі інструкція із застосування

Безпека

Препарат проведений в Німеччини, що говорить про строгому контролі над його розробкою і серійним випуском. Продукт сертифікований, пройшов випробування і має сертифікати ISO, що підтверджують високу якість розчину. Компанія Байєр КропСайєнс не новачок на ринку хімічних препаратів. Маючи відмінну репутацію, вона виробляє і аналог Превікуром енерджі під назвою Консенто, і ще безліч різних лікарських форм для людей і рослин.

 • Отже, класифікація: карбаматів і ФОС.
 • Чинне речовина: пропамокарб (530 г / л), фосетіл (310).
 • Термін зберігання: не більше двох років з дня виготовлення.
 • Випуск: пластикова пляшка об’,ємом 60 мл.
 • Клас небезпеки: 3.

Превікур Енерджі інструкція із застосування

Заходи безпеки при роботі

При третьому класі небезпеки рекомендується використовувати засоби індивідуального захисту для людини:

 • Тонкі гумові або латексні рукавички для захисту кистей рук від попадання розчину,
 • Тонкий текстильний халат з довгими рукавами,
 • Захисні окуляри,
 • Респіратор або захисна багатошарова маска.

У процесі не приймати їжу і не пити. Після того, як процедура оброблення проведена, треба рясно вмиватися холодною водою, прополоскати ротову і носову порожнину, помити все використане обладнання і Сізи. Випадково проковтнула, водний концентрат Превікуром терміново нейтралізувати способом першої долікарської допомоги при отруєннях: велика кількість рідини, примусова блювота, сорбенти.

По темi:  Рецепти приготування бордоської суміші і інструкція із застосування

Превікур Енерджі інструкція із застосування

Препарат не рекомендується використовувати в природоохоронних зонах, поруч з бджолиними пасіками, рибницькими господарствами. Після обробки залишки не виливати в відкриті природні водойми, не викидати відкритим в доступні мусорки, не використовувати тару для розведення під інші рідини.

Правильно застосовуючи Превікур, або його аналог Консенто, головне – точно дотримуватися ті пропорції розведення і умови, які прописані в його інструкції. Збільшення або зменшення дози водного концентрату при розведенні можуть не дати потрібного ефекту або дати не той, на який розраховували. Виробник проводив багаторазові випробування препарату, і виведена формула є оптимальною.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Добрива)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четырнадцать + 3 =

Сейчас читают:
Top