Препарат Актофіт інструкція із застосування, відгуки
9828 Препарат Актофіт інструкція із застосування, відгуки

Препарат Актофіт інструкція із застосування, відгуки


Препарат Актофіт інструкція із застосування, відгуки

Актофіт – препарат, призначений для захисту рослин від різних шкідників. Допомагає проти більшості найпоширеніших видів шкідливих комах, відгуки підтверджують його високу ефективність. Варто ознайомитися з інструкцією до препарату, як його правильно використовувати, щоб максимально убезпечити рослини.

Препарат Актофіт інструкція із застосування, відгуки

Характеристики препарату

Біопрепарат Актофіт є однорідною прозорою рідиною жовтого або коричневого кольору з характерним запахом. До складу засобу входить аверсектін, що допомагає знищити шкідників, які можуть пошкодити рослини. При цьому засіб підходить для захисту як декоративної рослинності, так і сільськогосподарських культур, що ростуть в різних типах ґрунту.

Актофіт є засобом рослинного походження, головна діюча речовина аверксетін згубний виключно для шкідливих комах, він практично нешкідливий для інших тварин і людини. На комах і деяких паразитів він діє нейротоксический, що призводить до зникнення шкідливих організмів.

Рослинне походження препарату вигідно відрізняє його від багатьох інших подібних засобів, які створені на основі отрут і штучних компонентів, які не настільки безпечних для людини та інших тварин. Крім того, Актофіт не викликає «звикання» у комах і паразитів, засіб буде також дієво і через кілька обробок.

Норма витрати речовини залежить від типу шкідника, для профілактики виникнення якого проводиться обробка. В цілому, Актофіт використовують проти:

 • колорадського жука,
 • попелиці, кліщів,
 • трипсів,
 • капустяного білана і багатьох інших шкідників, що харчуються рослинами.

Інструкція до засобу повідомляє, що в більшості випадків достатньо однієї – двох профілактичних або лікувальних процедур.

Препарат Актофіт інструкція із застосування, відгуки

Інструкція по застосуванню Актофіту

Щоб засіб було дійсно ефективно проти комах і паразитів, при цьому точно не викликало негативну реакцію у людини, яка проводить обробку, варто ознайомитися з інструкцією про застосування. Варто пам’ятати, що кількість засобу залежить від паразита, проти якого ведеться обробка.

По темi:  Підживлення малини – чим удобрювати малину, схема підгодівлі

Форма випуску і зберігання

Актофіт можна придбати в різних кількостях, в залежності від того, скільки кошти в результаті доведеться витратити на обробку. Зазвичай засіб зустрічається в наступних варіаціях:

 • пакет на сорок мілілітрів,
 • пластиковий флакон на триста мілілітрів,
 • пластикова пляшка на дев’ятсот мілілітрів,
 • пластикова каністра на чотири літри п’ятсот мілілітрів.

Купувати засіб варто виключно в спеціалізованих магазинах. Зберігають Актофіт в щільно закритій тарі, подалі від джерел світла, рекомендована температура – від – 20 до + 30 градусів за Цельсієм. Термін зберігання речовини – два роки, після чого воно втрачає свої корисні інсектицидні властивості.

Препарат Актофіт інструкція із застосування, відгуки

Безпека

Актофіт не може завдати особливої ​​шкоди людині або рослині, зазвичай розчин не викликає алергічної реакції, не подразнює шкіру. Однак варто пам’ятати, що можлива індивідуальна непереносимість кошти. Шкоди для екології і рослинності зазвичай немає.

У будь-якому випадку варто дотримуватися найпростіші правила безпеки при обробці рослинності інсектицидами. Обов’язково слід одягти спеціальний одяг, потрібно використовувати фільтруючий респіратор і захисні рукавички. Під час обробки не можна курити, їсти і пити. Після процедури слід зняти всі спеціальні засоби і ретельно вимити руки та обличчя з милом.

Препарат Актофіт інструкція із застосування, відгуки

Обробка Актофітом

Весняна обробка садових дерев, чагарників, інших рослин, що знаходяться на ділянці Актофітом повинна проходити за певними правилами. Зазвичай рослинність обробляють від шкідників саме навесні, оскільки в даний період йде вегетація.

Обробку варто проводити в суху погоду без вітру, при малоймовірних опадах протягом 8 – 12 годин після. Найкраще обробляти культури в теплу погоду, найбільш ефективний препарат при температурі навколишнього середовища вище +18 градусів за Цельсієм. Притому, чим вище температурі, тим ефективніше діє препарат. Якщо температура піднімається вище +28 градусів, кількість препарату слід зменшити на чверть.

 1. Краще час доби для проведення обробки – день. Не варто починати процедуру рано вранці, поки на листках ще лежить роса, і в вечірній час, коли починає темніти.
 2. Актофіт від жука та інших шкідників зазвичай змішують з водою, необхідно приготувати емульсію.
 3. Щоб співвідношення виявилося найбільш близьким до ідеального, спочатку слід взяти третину води і змішати з розрахованою кількістю кошти, потім додати решту води.
 4. Також варто пам’ятати, що емульсію варто готувати безпосередньо перед обробкою, якщо приготовлений препарат залишити на час , почнеться деактивація. В цілому, не варто зберігати засіб довше 5 – 6 годин, інакше він стане абсолютно даремний.
По темi:  Органічні добрива для ґрунту внесення, види

Для кожної культури розрахунок кількості Актофіту на літр буде свій. Зазвичай в залежності від рослинності і шкідників, проти яких застосовується засіб, препарат використовують наступним чином.

Аналоги Актофіту

Крім Актофіту існує безліч інших інсектицидних засобів для профілактики і лікування рослин від паразитів . Варто в першу чергу звернути на абсолютні аналоги препарату, які засновані на тому ж діючій речовині на рослинній основі. До таких засобів відносять:

 • Агравертін,
 • Акарін,
 • Фітоверм.

Ці кошти також практично повністю безпечні для людини, звірів, самих рослин, вони впливають виключно на шкідливих комах і паразитів. Тому при виборі відповідного засоби слід звернути увагу саме на них.

Препарат Актофіт інструкція із застосування, відгуки

Але в цілому препаратів инсектицидного дії існує дуже багато, проте до основних недоліків інших засобів можна віднести те, що вони є отрутами, здатними також шкодити людині і рослинам. Крім того, часто вони викликають звикання у паразитів. Актофіт ж повністю безпечний. Однак якщо з якоїсь причини саме цей засіб не працює, можна спробувати інші препарати.

Статью нашли по запросам:
 • Актофіт інструкція
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Добрива)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четырнадцать − тринадцать =

Сейчас читают:
Top