Поліфід – як застосовувати, інструкція, склад
9290 Поліфід – як застосовувати, інструкція, склад

Поліфід – як застосовувати, інструкція, склад


Поліфід – як застосовувати, інструкція, склад

Комплексне добриво «Поліфід» містить всі необхідні для повноцінного розвитку рослини речовини. Всі поживні елементи препарату знаходяться в особливій, найбільш доступній формі для поглинання кореневою системою.

Поліфід – як застосовувати, інструкція, склад

Склад добрива

Всклад добрива входять:

 • Азотні сполуки,
 • Калій,
 • Фосфор,
 • Сірка,
 • Марганець,
 • Залізо,
 • Екстракт водоростей,
 • Фосфор.

Крім поживних речовин містить прилипач і стабілізатор рівня кислотності . Завдяки глибокому очищенню не має шкідливих баластних речовин.

Екстракт морських водоростей містить ряд фітогормонів, ефективно стимулюють ріст рослин, що підсилюють проникнення поживних речовин в клітини, що поліпшують імунітет, що впливають на фотосинтез.

Поліфід – як застосовувати, інструкція, склад

Виробництво добрива

Препарат випускається у вигляді водорозчинного порошку. Для приготування робочого розчину бажано використовувати м’яку воду, температура якої не повинна перевищувати 40 градусів. Жорстка вода може містити речовини, які знижують ефективність засобу. Кількість добрива «Поліфід» для приготування суміші розраховують відповідно інструкції.

Застосовується для проведення кореневої, позакореневого підживлення, а також для замочування насіннєвого матеріалу. Висока розчинність дозволяє вносити добриво під час краплинного зрошення.

Сумісний з більшістю хімікалій, крім тих, які містять сульфати міді або цинку.

Випускається кілька різновидів добрива:

 • Картопляний 12-5-40, для міцної кореневої системи, кращих смакових якостей,
 • рисовий 15-15-30, забезпечує повноцінний розвиток, підвищує урожай,
 • Буряковий 15-7-30, сприяє процесу накопичення цукрів,
 • Овочевий 11-12-33, містить всі необхідні для розвитку речовини, збільшує кількість плодів,
 • Квітковий 14-10-34, збільшує період цвітіння, кількість квітучих бутонів,
 • Томатний 6-15-38, сприяє отриманню плодів високої якості, збільшуєпродуктивність,
 • Огірковий 13-9-32, знижує кількість пустоцвітів, зменшує вплив погодних факторів на урожай,
 • Універсальний 19-19-19, використовують під час початкового інтенсивного росту рослин,
 • Зерновий 21-11-21, застосовують розчин препарату для поліпшення якості зерна, збільшення клейковини,
 • для пивного ячменю 4-15-37, підвищує кількість крохмалю.
По темi:  Добриво Терафлекс – інструкція із застосування, норми внесення

Перша цифра формули показує кількість азоту, друга – фосфору, третя – калію. Формули розроблені з урахуванням потреб різних культур до мікроелементів і інших поживних речовин.

Поліфід – як застосовувати, інструкція, склад

Поліфід для овочевих культур

Регулярне внесення добрив дозволяє істотно збільшити врожайність, поліпшити смак овочів. Препарат застосовують для замочування насіння, проведення кореневої і листової підгодівлі. Особливо важливо використовувати добрива для таких культур, як помідори, картопля і огірки, гостро реагують на недостатню кількість поживних речовин в грунті.

Для замочування посадкового матеріалу використовують розчин добрива «Поліфід», норма витрати по інструкції становить 100 грам на 100 кілограм насіннєвого матеріалу. Обробка дозволяє збільшити енергію проростання насіння, допомагає сформувати потужну кореневу систему.

Другу обробку проводять після появи четвертого справжнього листка. Розсада виростає більш міцною, менш схильною до грибкових захворювань, легше переносить вплив несприятливих факторів.

Необхідно регулярно проводити повторні підгодівлі препаратом з відповідними формулами протягом всієї вегетації, особливо в такі критичні періоди, як цвітіння і дозрівання плодів. Брак поживних елементів може значно знизити врожайність.

Поліфід – як застосовувати, інструкція, склад

Квіткові і декоративно-листяні рослини

Щоб отримати продукцію високої якості, необхідно починати внесення добрив з обробки посівного матеріалу. Замочування насіння, кореневищ, бульб і цибулин прискорює процес пророщування, сприяє утворенню розгалуженої кореневої системи. Для замочування переважно вибрати «Поліфід універсальний».

 • Друга обробка необхідна в фазі появи четвертого листа, для того, щоб уникнути нестачі поживних елементів під час інтенсивного росту рослин. Внесення проводять поливом під корінь, використовують препарат з формулою 19-19-19.
 • Третя підгодівля проводиться під час утворення квіткових бруньок. Застосування листової обробки добривом «Поліфід» сприяє утворенню більшої кількості бутонів, забезпечує більш яскраве забарвлення квітів і листя.

Багатолітники бажано обробити перед початком листопада, для того, щоб забезпечити рослини необхідними речовинами для підготовки до фази спокою.

По темi:  Біогумус інструкції по застосуванню добрива

Підготовлені належним чином рослини надалі набагато менше страждають від різних інфекційних захворювань, легше переносять обрізку і вплив несприятливих факторів.

Поліфід – як застосовувати, інструкція, склад

Садові дерева, ягідні чагарники, виноград

Рекомендується застосувати не менше 5 обробок за сезон. Для проведення перших обприскувань використовується «Поліфід» універсальний, з формулою 19-19-19. Перше внесення добрив необхідно під час розкриття бутона, препарат стимулює утворення більшої кількості здорових зав’язей, попереджає захворювання, пов’язані з дефіцитом мікроелементів.

Повторну обробку проводять під час опадання пелюсток, підвищені дози бору попереджають опадання зав’язей.

Третя обробка необхідна під час інтенсивного росту плодів. Застосування «Поліфіда» сприяє накопиченню крохмалю і цукрів, запобігає передчасному опадання плодів. Бажано поєднувати з обробкою інсектицидами.

Бажано обробити дерева під час дозрівання плодів, для поліпшення товарного вигляду. Також, плоди, які отримали під час росту досить мікроелементів, довше зберігаються. Рекомендується обприскування дерев розчином препарату з формулою 6-15-38.

Остання обробка за сезон проводиться після збору врожаю.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Добрива)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четырнадцать + 6 =

Сейчас читают:
Top