717 | 0
Раздел: Добрива
Оцените статью:
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Імпакт (фунгіцид) інструкція із застосування

Імпакт (фунгіцид) інструкція із застосування

Новітній препарат проти комплексу бактерицидних захворювань рослин Імпакт завойовує все більшу популярність. Швидке вплив на вогнище хвороби і тривалий період захисту сприяє ефективності фунгіциду.

Читайте также: Медіа-група “Our Ua”

Властивості препарату

У складі фунгіциду використаний пестицид, що відноситься до хімічного класу триазолів. У продажу представлені кілька видів препарату з різною концентрацією активного флутриафол і додатковими компонентами.

Імпакт випускається з концентрацією 12,5% активного компонента і подвійний з концентрацією 25% флутриафол. Він активний проти сумчастих, і проти базидіальних грибкових інфекцій. Проникаючи в мембрани клітин, препарат знижує їх проникність, знищуючи паразитарні грибки.

Особливістю імпакт є його прискорене дію. Перші ознаки роботи фунгіциду помітні вже на наступний день. Лікувальна дія залежить від швидкості проникнення активних компонентів всередину рослини. У імпакт вона досягає півгодини. Після зіткнення з зараженої зоною, препарат здатний повністю позбавити від інфекції, зберігаючи тривалість захисту від двох тижнів.

534362613

Імпакт Супер створений, як двокомпонентний препарат. Дія флутриафол посилено компонентом подібним за своїм впливом. До 75 млл основної діючої речовини додано 225 млл тебуконазолу. Завдяки додатковому речовини продовжується термін захисної дії рослин до місяця.

 • Деякі виробники додають до назви препарату літерні значення. Імпакт КС означає, що фунгіцид випускається у формі концентрату суспензії.
 • Назва Імпакт Т означає склад, аналогічний препарату під найменуванням Імпакт Супер.

Залежно від складу, фірми виробника і обсягу упаковки залежить і ціна.

 • Імпакт і Імпакт КС продаються в 5-літрових пластикових каністрах по ціні від 450 грн.
 • 5 літрів препарату модифікації Імпакт Супер обійдеться в суму від 2000 грн.
По темi:  Схема підгодівлі часнику – якими добривами підгодовувати часник

Фунгіцид не чутливий до погодних умов і атмосферних опадів.

Область застосування

Імпакт використовують для захисту плодових дерев, ягідних кущів, зернових і овочевих культур від цілого комплексу хвороб, викликаних патологічної грибковою інфекцією.

 • цвіль,
 • гниль верхова,
 • септоріоз,
 • фузоріоз,
 • гельмінтосепторіози і всі види плямистості,
 • борошниста роса,
 • бура і стеблевая іржі,

Препарат рекомендований до застосування на великих площах сільськогосподарських угідь і в фермерських господарствах для обробки посівів кормових і злакових культур.

Норми витрати

Від видової приналежності грибка і фази розвитку залежить період захисної та лікувальної дії фунгіциду.

Злакові та кормові культури

Для обробки кормових і злакових культур (жита, пшениці, ріпаку) потрібно до 500 мл концентрату на гектар посівів. Від іржі обприскування розчином допоможе захистити рослини на термін до двох місяців. Для жита потрібно 2 обробки з інтервалом щонайменше місяць. Іншим злакових культур досить одного обприскування за сезон.

Захист винограду від оїдіуму

Обробка виноградних посадок від оїдіуму проводиться при появі п’,ятого аркуша і повторюється перед цвітінням, але не раніше , ніж через 2 тижні. На квадратний метр потрібно до 80 мл препарату.

Плодові дерева і ягідні чагарники

Плодові дерева і ягідні чагарники обробляють для профілактики від парші та борошнистої роси до появи суцвіть. При виникненні ознак захворювання проводиться вторинна обробка розчином імпакт до появи плодів. Витрата розчину до 100 мл на одне дерево (кущ). Захист триває близько 40 днів.

Овочі

Обробка городніх культур (томати, капуста, огірки, цукрові буряки) проводиться безпосередньо після висадки розсади або появі перших сходів. На квадратний метр витрачається близько 40-50 мл робочого розчину.

Як приготувати розчин

Висококонцентрована емульсія має властивість осідати при розчиненні. Тому, готують розчин поетапно. У невелику кількість води заливають вказаний в інструкції по застосуванню обсяг Імпакт, і добре перемішують. Іншу воду вводять поступово. При обприскуванні рекомендується періодично струшувати ємність.

По темi:  Кісткове борошно як добриво – як застосовувати, інструкція, склад

Заходи безпеки

Препарат 2 класу небезпеки. При дотриманні правил поводження і застосування захисних засобів не робить негативного впливу на здоров’,я.

Не використовувати поблизу водойм і в період вильоту бджіл .

Раздел: Добрива
Автор:
Дата:

Імпакт (фунгіцид) інструкція із застосування

Вы читаете статью Імпакт (фунгіцид) інструкція із застосування. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Імпакт (фунгіцид) інструкція із застосування - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Імпакт (фунгіцид) інструкція із застосування