Добриво Терафлекс – інструкція із застосування, норми внесення
9219 Добриво Терафлекс – інструкція із застосування, норми внесення

Добриво Терафлекс – інструкція із застосування, норми внесення


Добриво Терафлекс – інструкція із застосування, норми внесення

Добриво «Террафлекс» містить весь комплекс поживних речовин, необхідних для повноцінного розвитку рослин. Регулярне використання препарату дозволяє значно збільшити урожай, оздоровити багаторічні рослини, поліпшити стан імунної системи.

Рослини, які отримують достатньо необхідних мікроелементів, розвиваються швидше, краще плодоносять, легше переносять вплив несприятливих факторів.

Опис добрива

Препарат випускається у вигляді порошку. Для проведення підгодівлі його необхідно розвести у воді. Бажано використовувати м’яку воду. Солі, які містяться в жорсткій воді, можуть вступати в реакцію з вмістом комплексного препарату. Добриво розчиняється в воді без залишку.

Добриво Терафлекс – інструкція із застосування, норми внесення

Препарат застосовується для всіх видів внесення добрив – крапельного поливу, кореневого, позакореневого. Не залишає опіків на листках.

Існує кілька видів добрива:

  • «Террафлекс старт» використовується в самому початку розвитку, для вирощування розсади,
  • «Террафлекс універсал» призначений для краплинного поливу, підходить для всіх рослин,
  • «Террафлекс фінал» застосовується під час дозрівання плодів,
  • «Террафлекс ГФ» розроблений для вирощування кімнатних культур, також підходить для розсади.

Живильні елементи в препараті знаходяться в особливій хелатній формі, легкої для поглинання рослинами. Це дозволяє вносити невеликі дози препарату, а також використовувати його для проведення позакореневих підживлень. Не містить шкідливих допоміжних речовин, наприклад, натрію. Безпечний для комах і мікроорганізмів.

Можна змішувати препарат з більшістю видів пестицидів. Рекомендується додавати в бакову суміш з добривом фунгіциди для профілактики грибкових захворювань. Норми витрати добрива «Терафлекс» розраховують відповідно до інструкції.

Використання для сільськогосподарських культур

Застосування добрив на самому початку розвитку дозволяє рослині розвинути потужну кореневу систему, дає запас енергії для подальшого інтенсивного зростання. Необхідно повторювати внесення добрив в критичні етапи розвитку – під час цвітіння, формування зав’язей, дозрівання плодів.

По темi:  Добриво сульфат амонію – застосування

Добриво Терафлекс – інструкція із застосування, норми внесення

Огірки, гарбуз, дині, кавуни

Під час вирощування розсади огірків бажано використовувати «Террафлекс старт». Він містить підвищену кількість фосфору, необхідного для розвитку коренів. Рослини, оброблені препаратом, легше переносять стрес, викликаний пересадкою або несприятливими погодними умовами.

Під час цвітіння проводять позакореневе підживлення. Достатня кількість магнію і калію знижує кількість пустоцвітів, допомагає формуванню рівних плодів.

Бажано проводити позакореневе підживлення один раз в два тижні протягом усього періоду вегетації. Кількість добрива «Террафлекс» для приготування робочого розчину визначають згідно з інструкцією із застосування.

Томати, перець, баклажан

Застосування добрива дозволяє отримати продукцію високої товарної якості. Обробка препаратом знижує ймовірність ураження плодів грибковими захворюваннями. Також, завдяки високому вмісту магнію, прискорюється дозрівання плодів.

Дерева, ягідні чагарники

Обробка препаратом під час цвітіння дозволяє істотно збільшити кількість сформованих зав’язей, знизити ймовірність ураження різними інфекційними захворюваннями. Регулярне застосування добрива «Террафлекс» під час дозрівання врожаю покращує смакові якості плодів, стимулює накопичення цукрів.

Статью нашли по запросам:
  • позакорневое применение терафлекс
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Добрива)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четыре × 1 =

Сейчас читают:
Top