Добриво ава інструкція та поради щодо застосування
9652 Добриво ава інструкція та поради щодо застосування

Добриво ава інструкція та поради щодо застосування


Добриво ава інструкція та поради щодо застосування

Навіть початківці садівники і городники знають, що для росту рослини необхідні додаткові підгодівлі і добрива. Грунт в саду нерідко бідна корисними речовинами, що робить вирощування культур більш складним.

Читайте также: Рыхлитель 2001 г, диск-риппер, John Deere 510

Нагодовані вітамінами рослини виглядають набагато більш здоровими, частіше цвітуть і плодоносять. Добриво Ава – одне з універсальних сортів добрив, ефект від застосування якого з’являється відразу.

Добриво ава інструкція та поради щодо застосування

Корисні властивості і характеристика добрива

Мінеральне добриво Ава містить комплекс компонентів, здобутих з грунтів поблизу вулканів. Вважається, що вулканічна лава, потрапивши в грунт, прекрасно її збагачує. Саме тому близько вулканів росте така буйна рослинність. Всі корисні речовини даного добрива створені природним шляхом, а це дуже важливо для рослин. Надлишок хімічних речовин може перенаситити рослина речовинами або отруїти, що може привести до загибелі.

Ава дуже легко розчиняється в грунті, зберігаючи всі корисні властивості. При правильній підгодівлі родючість грунту може зберігатися до декількох років. Залежно від виду підгодівлі по-різному діє на культуру. Переваги застосування добрив Ава:

 1. розчинення при температурі грунту понад 8 градусів, що дає можливість використовувати добриво в осінній період, для підготовки до весни,
 2. тривалість впливу і стійкість до змивання в прибережних районах, в грунтах з підвищеною вологістю,
  стимуляція появи нових корисних речовин,
 3. дбайливе вплив на кореневу систему, відсутність хлору,
 4. є повноцінним добривом, рослини не потребуватимуть додаткових підгодівлі,
 5. підвищення імунітету рослини до з болевания, перепадівтемператур і іншим погодних явищ,
 6. легкість використання, тривалість зберігання і економічність.
По темi:  Гірчиця як добриво для городу як садити

Для самих культур Ава приносить величезну користь. Після підгодівлі саджанці стають набагато сильніше, прискорюється їх зростання. Плодові культури швидше набирають колір, плоди дозрівають раніше і стають більшими і смачними.

Добриво ава інструкція та поради щодо застосування

Склад добрива

Для того, щоб приносити культурі максимальну користь, склад добрива повинен містити велику кількість компонентів. Крім того, максимальну ефективність препарату забезпечує правильний підбір корисних речовин. До складу добрива Ави входять наступні компоненти:

 • кальцій – сприяє зростанню як самої рослини, так і його кореневої системи, покращує якість плодів,
 • калій, кобальт – покращують процес дозрівання і якість плодів,
 • магній, залізо, марганець – беруть участь у фотосинтезі,
 • кремній – відповідає за поглинання фосфору,
 • бор, селен – покращують ріст і імунітет культур,
 • фосфор – сприяють прискоренню процесу цвітіння, покращують імунітет,
 • молібден, мідь – контролюють вуглеводний , білковий і азотний обмін.

Як не дивно, в складі немає одного з корисних для культур елементів – азоту. Все це легко пояснити: склад добрива стимулює появу спеціальних бактерій, які, в свою чергу, постачають азот до коріння прямо з повітря. Деяким культурам цього недостатньо, тоді можна додатково вносити спеціальні азотні добрива. Це стосується тих рослин, наземна частина яких значно перевищує за розміром кореневу систему.

Добриво ава інструкція та поради щодо застосування

Форма випуску і способи застосування добрива Ава

Всього форм випуску трохи – у вигляді гранул, капсул і у вигляді порошку. За інструкцією до удобрення Ава гранули більш підходять для багаторічних культур, тому що їх можна використовувати раз в 2-3 року. Порошок використовується для однорічних рослин, його максимальна ефективність триває всього рік. Використовувати його можна 1-2 рази за сезон. Капсулами підгодовуються кімнатні рослини.

Вносити препарат потрібно в пухкий грунт, змішуючи з верхнім шаром землі. Для дерев і чагарників добриво вноситься при посадці, 20-100 грам на саджанець. Гранули потрібно розподілити по площі, рівній площі поверхні крони. Для суниці та полуниці потрібно по 15 грам добрива, овочів і квітів – 10 грам на квадратний метр, кімнатних рослин – 3-5 грам на один літр води. Перед висадкою 1 чайна ложка насіння змішується з такою ж кількістю добрива і склянкою піску.

По темi:  Добриво амофоска: застосування, інструкція, склад

Ава, як і багато інших добрива, придатна для підгодівлі позакореневого способом. Для цього потрібно змішати добриво з водою і обприскати цією сумішшю рослина. Цим розчином також можна і проводити полив.

Заходи безпеки: при роботі з добривом обов’язково потрібно одягати гумові рукавички. Це захистить від таких шкірних реакцій, як роздратування, алергія, висип і т.д. Після застосування необхідно ретельно вимити руки.

Добриво ава інструкція та поради щодо застосування

Як використовувати добриво для різних культур

Часник

Часник потрібно удобрювати весь сезон його зростання. Перед осінньої посадкою часнику потрібно підготувати грунт, розпушити і удобривши її з розрахунком 10 грам порошку на квадратний метр. Часник можна висаджувати після ретельного перемішування удобреному грунту. Посаджені рослини рекомендується замульчувати сухою травою, бадиллям інших городніх культур або тирсою.

Ранньою весною при прокльовування перших листочків можна внести підгодівлю з розрахунку 4 грам порошку на літр води. Повторити процедуру можна буде в кінці весни або на початку літа. Добриво Ава для буде ефективніше для часнику, якщо землю попередньо розпушити.

Добриво ава інструкція та поради щодо застосування

Полуниця і суниця

Препарат вноситься ранньою весною з розрахунком від 3 до 5 грам на рослину. Під час цвітіння і плодоношення полуниці внесення добрива Ава не потрібні. Для хорошого врожаю добриво такий же концентрації вноситься ранньої осені.

Садові квіти

Квіти потрібно удобрювати постійно, весь період їх зростання. Перед посадкою потрібно удобрити землю гранулами з розрахунком 10 грам на квадратний метр. Потрібно врахувати, що для квітів даної кількості добрива Ава вистачить на 2-3 роки. Однорічні квіти потрібно повторно підгодувати через два тижні після висадки у відкритий грунт, а потім при дозріванні бутонів. Це можна зробити як позакореневого способом, так і поливанням, за допомогою наступного розчину: 4 грами на літр води.

По темi:  Добриво з бур’янів як готувати і застосовувати

Багаторічні квіти потрібно підгодувати навесні, потім так само, як і однорічні, в період дозрівання бутонів, і останній раз – після цвітіння.

Добриво ава інструкція та поради щодо застосування

Картопля

Восени потрібно внести добриво при оранні грунту під посадку. Достатньою кількістю для картоплі вважається 10 грам добрива Ава на квадратний метр. При посадці картопля потрібно удобрити 3-5 грамами гранул на бульбу.

Протягом усього зростання удобрювати культуру більше не потрібно, тому що її коріння не йдуть далеко, а корисних речовин більш ніж достатньо. Удобрювати ріллю цілком потрібно тільки раз в 2-3 року (при виборі відповідного сорту Ави).

Розсада

Основна частина садово-городніх культур потребує підгодівлі тільки після появи перших листочків. Для розсади можна використовувати розчин добрива Ави – 4 грами на літр води. Важливо знати, що коренева система молодих рослин ще не зміцніла, і тому не можна робити більш концентрований розчин.

Навпаки, краще зменшити кількість добрива, щоб точно знати, що коріння рослини не постраждають. Повторно підгодувати розсаду можна за кілька днів до висадки у відкритий грунт.

Добриво ава інструкція та поради щодо застосування

Акваріумні рослини

Як не дивно, але рослини в акваріумі теж потребують підгодівлі. Особливу складність становить те, що добриво може зашкодити іншим мешканцям акваріума, тому його концентрація повинна бути мінімальною. Для акваріумних рослин потрібно 2 грами мінерального добрива Ава на літр води.

Додавати розчин можна по 0,5 мілілітра на 100 літрів води в акваріумі. Якщо це не дасть належного ефекту і не буде шкодити мешканцям, концентрацію розчину або вноситься дозу можна збільшити.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Добрива)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

двадцать − шесть =

Сейчас читают:
Top