Добриво Акварин інструкція, склад, норми внесення, відгуки
9763 Добриво Акварин інструкція, склад, норми внесення, відгуки

Добриво Акварин інструкція, склад, норми внесення, відгуки


Добриво Акварин інструкція, склад, норми внесення, відгуки

Акварин – популярне у садівників і городників комплексне добриво. Має властивість швидко розчинятися у воді.

Читайте также: Медіа-група «Our Ua»

Містить основні мікроелементи, необхідні для активного зростання, нарощування зеленої маси, формування зав’язей у різних культур. Найчастіше використовують як позакореневе підживлення.

Добриво Акварин інструкція, склад, норми внесення, відгуки

Загальні характеристики Акварин

Добриво Акварин відноситься до комплексних мінеральних добавок з основним складом N (азот) – P (фосфор) – K (калій). Крім основних компонентів в складі Акварин присутні рідкісний Mg (магній), необхідна більшості рослин S (сірка), а також Zn (цинк), Mo (молібден), B (бор), Mn (марганець), Fe (залізо) в невеликому обсязі .

на відміну від інших комплексних субстратів, де мікроелементи присутні у вигляді солей, в Акварин мінеральні речовини знаходяться в хелатній формі. Це забезпечує краще засвоєння корисних елементів культурами і мінімальне обтяження грунту важкими солями.

Мінеральний субстрат має властивість гігроскопічності, тому найчастіше застосовується для позакореневого підживлення.

Ще однією перевагою водорозчинних Акварин є їх здатність підсилювати дію інших поживних субстратів. Служить антистресовим засобом, у разі, якщо застосовувалися добрива з шкідливими домішками.

Акварин не містить токсичних речовин, зокрема, хлору, що підвищує його цінність при застосуванні у хлорофобних культур – винограду, тютюну, томатів, перцю. Підвищує імунітет рослин, робить їх більш стійкими по відношенню до шкідників, різних захворювань, погодних умов – посухи та заморозків.

Добриво Акварин інструкція, склад, норми внесення, відгуки

Види добрива Акварин

У продажу найчастіше зустрічається Акварин марки «Буйського добрива», який виробляє Буйський хімічний завод. Процентний вміст мікроелементів залежить від виду Акварин і від того, під яку культуру він призначений:

«Газонний» – упаковка відро 1000 г,
«Хвойний» – відро 1000 г,
«Картопляний» – пакет 100 г,
«Овочевий» – пакет 500 г, відро 1000 г,
«Квітковий» – пакет 100 г, пакет 500 г,
«Плід» – пакет 25 г,
«Плодово-ягідний» – відро 1000 г,
«Суничний» – відро 1000 г, пакет 500 г, пакет 100 г,
«Колор» – пакет 20 г,
«Юніор» – пакет 20 г,
«Супер» – пакет 25 г.

По темi:  Які сидерати сіяти навесні?

Норми внесення Акварин

Газонні

Акварин «Газонний»

Акварин «Газонний» – підходить для всіх видів газонів: спортивних, паркових, декоративних. Завдяки збалансованому вмісту поживних речовин позитивно впливає на однорідність забарвлення трави, рівномірне відростання, травостій.

Внесення методом дощування після кожної стрижки основним розчином – 25 г / 10 л / 1 м ?. Для газонів, які не потребують стрижки, дощування проводиться 1 раз в 15 днів.

Добриво Акварин інструкція, склад, норми внесення, відгуки

Хвойний

«Хвойний» – мінеральна добавка з урахуванням потреб декоративних і лісових хвойних культур. Акварин «Хвойний» перешкоджає побуріння хвої, допомагає зберегти насичене зелень. Внесення розчином 15 г / 10 л / 1 м? в пристовбурні кола. Мінімальна кількість добрив – 3 рази за вегетаційний період, максимальне – 5 разів.

Перший полив – ранньою весною. Останнє внесення планується з кінця серпня до кінця вересня.

Картопляний

«Картопляний» – призначений для удобрення картоплі позакореневого методом. Застосовується в якості самостійного складу і в поєднанні з різними засобами захисту від шкідників.

Акварин «Картопляний» покращує лежкість вирощених овочів, їх смакові якості. Для розчину – 30 г / 10 л / 1 сотка посадок.

Добриво Акварин інструкція, склад, норми внесення, відгуки

Всього проводиться чотири обприскування.

 • Перше – при досягненні паростків 15 см – 25 см.
 • Друге – до підгортання, через п’ятнадцять днів після стартової, весняного підживлення.
 • Третє обприскування – до цвітіння.
 • Четверте – відразу після відцвітання.

Акварин Овочевий

«Овочевий» – більш універсальний субстрат, застосовується для багатьох овочевих культур:

 • коренеплоди (буряк, селера, морква) – під корінь через місяць від висіву насіння розчином 25 г / 10 л, друге підживлення аналогічним способом в період формування бульб,
 • цибулю і часник – кореневої метод поливу 25 г / 10 л ,
 • гарбузове – кореневих способом у фазі шостого справжнього листка – 20 г / 10 л. Під час дозрівання плодів кожні сім днів поливом 20 г / 10 л або обприскування базовим розчином,
 • салатні культури – полив розчином 10 г / 10 л від появи сходів через 10 днів,
 • капуста – протягом першого тижня, як тільки вкорениться розсада, полив або обприскування 25 г / 10 л, під час формування качанів коренева або позакореневе підживлення аналогічним способом,
 • пасльонові – перше внесення Акварин для томатів, перцю і баклажанів кореневе , після повного вкорінення розсади (близько двох тижнів) 20 г – 25 г / 10 л. У період дозрівання плодів пасльонові удобрюють таким же розчином щотижня, обприскування в цей час можна проводити тільки у перців і баклажанів.
По темi:  Добриво майстер застосування, інструкція, склад

Добриво Акварин інструкція, склад, норми внесення, відгуки

Квітковий

«Квітковий» – підходить для всіх видів квітів, відрізняється збалансованим складом для садових і домашніх рослин. Внесення проводиться основним розчином 10 г – 20 г / 10 л. Добриво Акварин «Квітковий» для садових троянд застосовують перший раз після зими, наступні внесення знадобляться кожні два тижні.

Вперше під цибулинні вносять мінеральні добавки в фазі активного зростання молодих пагонів. Далі – тричі на місяць з однаковими перервами протягом усього вегетаційного періоду. Кімнатні і балконні рослини – кожні десять днів. Для кімнатних видів взимку кількість внесень скорочується до трьох разів за сезон.

Акварин для Плодових

«Плід» – універсальна добавка, яка використовується не тільки для плодових дерев і ягідників. Застосовується для будь-яких овочевих культур і кімнатних рослин.

Акварин «Плід» містить сірку, що робить даний субстрат незамінним при вирощуванні цибулі, редиски, капусти. Ці овочі поливають базовим розчином 25 г / 10 л кожні два тижні. Під перці, баклажани, помідори, а також огірки і кімнатні рослини вносять базовий розчин раз в десять днів.

Для плодово-ягідних культур використовують подібний рідкий склад, приблизно 5 л – 10 л на кожен кущ або дерево раз на місяць.

Добриво Акварин інструкція, склад, норми внесення, відгуки

Суничний

«Суничний» – Акварин для суниці садової. Підвищує стійкість до хвороб, погодних факторів, шкідників. Покращує якість ягоди, позитивно впливає на обсяг врожаю.

Перший раз ягідник обробляють поливом або методом дощування після танення снігу ранньою весною 25 г / 10 л. Другий раз – одночасно з початком цвітіння, обприскуванням – на 10 м? посадок знадобиться розчин 15 г / 10 л. Остання підгодівля проводиться з закінченням плодоношення позакореневого способом – 15 г / 10 л / 10 м².

Добриво Акварин інструкція, склад, норми внесення, відгуки

Акварин: Колор, Юніор і Супер

«Колор», «Юніор», «Супер» – функціональні Акварин, містять сірку. Застосування Акварин цих видів показано для вирощування овочів, плодових, ягідників, кімнатних рослин.

По темi:  Картопляні очистки як добриво – як застосовувати, властивості

Для помідорів і огірків розводять пакет 20 г / 10 л і вносять добриво три рази на місяць протягом вегетаційного періоду. Таким же розчином підгодовують капусту, цибулю, редиску, часник, буряк, морква і кімнатні культури – двічі на місяць. Для плодово-ягідних застосовується 5 л – 10 л на кожну рослину.

За відгуками Акварин цих видів схожі за своїм впливом на рослини, способам внесення, дозувань. Але існують і принципові відмінності:

 • «Колор» – впливає на декоративність садових і кімнатних рослин, забарвлення стає більш насиченим, листя виглядає пишною і здорової,
 • «Юніор» – ідеальний для розсади, також застосовується і для дорослих рослин,
 • «Супер» – має універсальну, ідеально збалансованим складом, який можна використовувати для вирощування будь-яких культур.

Застосування добрива Акварин передбачено на будь-яких типах грунтів і в різних кліматичних умовах.

Статью нашли по запросам:
 • добриво акварін
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Добрива)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

19 + семь =

Сейчас читают:
Top