Добриво Агрікола: інструкція із застосування, склад
9798 Добриво Агрікола: інструкція із застосування, склад

Добриво Агрікола: інструкція із застосування, склад


Добриво Агрікола: інструкція із застосування, склад

Комплексне добриво Агрікола призначене для підгодівлі вегетуючих рослин. Його застосування дозволяє істотно поліпшити стан листя і кореневої системи. Завдяки збалансованому складу добрива можна збільшити врожайність овочевих культур і поліпшити стан квітучих рослин. Препарат дуже добре підходить для регулярних кореневих підгодівель як кімнатних квітів, так і садово-городніх культур.

Добриво Агрікола: інструкція із застосування, склад

Форми випуску

Добриво «Агрікола» випускається в декількох різних формах. У його складі містяться елементи, необхідні для росту і розвитку рослини:

 • Азот в кількості 15%.
 • Фосфор – 21%.
 • Калій – 25%.

Інші елементи (марганець, мідь, залізо, цинк та ін.) можуть міститися в меншій кількості. Точний склад кожного препарату, позначеного порядковим номером, залежить від його призначення.

Рідкий засіб являє собою концентрат, який випускається в ємності, забезпеченою мірним флаконом. Це добриво розводять чистою водою у співвідношенні 1: 100 або 1: 200.

Сухий препарат випускається у вигляді гранул . Їх можна засипати в грунт в початковому вигляді або розчиняти у воді. Цей різновид випускається в різних фасовках – по 50- 100 грамів і по 1? 1,5 кг. Маленького пакетика вистачить для добрива кімнатної рослини, а великим можна підгодувати овочі на грядці.

Ще одна форма добрива- у вигляді паличок . З їх допомогою можна підгодувати невелика кількість рослин. Для цього досить вставити одну паличку біля куща, і вона буде поступово розчинятися і підживлювати рослину. Ця форма випуску відрізняється пролонговану дію. Вартість упаковки таких паличок відповідає вартості 500 грамів сухих гранул.

Агрікола вегето – добриво, яке широко застосовується для нарощування листової маси і поліпшення плодоношення овочевих і ягідних культур.

Випускається також різновид препарату Агрікола від пожовтіння листя . Відгуки про препарат Агрікола АКВО говорять про його високу ефективність при догляді за хвойними рослинами.

Добриво Агрікола: інструкція із застосування, склад

Корисні властивості

Мінеральні добрива під маркою «Агрікола» є не один препарат, а цілу лінійку, яка застосовується для різних культур.

По темi:  Імпакт (фунгіцид) інструкція із застосування

Ця розчинна підгодівля для рослин відрізняється високою ефективністю. Якщо вносити її регулярно відповідно до інструкції, можна домогтися наступних результатів:

 • Підвищення врожайності овочевих і плодових культур.
 • Зниження частоти захворювань у овочів і ягід.
 • Підвищення кількості природних цукрів і вітамінів в плодах.
 • Більш ранні терміни цвітіння у декоративних рослин.
 • Освіта великої кількості суцвіть і дуже яскраве забарвлення квіток.
 • Підвищується пристосовність до умов зовнішнього середовища у квітучих декоративних рослин. Вони легше переносять перепади температур, посуху і зимові холоди.
 • При використанні цього схвалення не накопичуються нітрати в плодах.

На відміну від багатьох інших підгодівлі для рослин, Агрікола не містить хлору.

Препарат добре розчиняється в воді і легко засвоюється рослиною. При цьому він абсолютно безпечний для здоров’я людини і навколишнього середовища.

Добриво Агрікола: інструкція із застосування, склад

Підживлення кімнатних квітів

Удобрювати декоративні квітучі рослини за допомогою препарату «Агрікола» можна різними способами – шляхом кореневої підгодівлі (внесенням в грунт) і позакореневого (обприскуванням). Таким же чином можна вносити добрива при догляді за оранжерейними добривами.

Препарат відрізняється високою економічністю. Всього 250 мл рідкого концентрату дозволяють приготувати 50 літрів готового добрива.

При використанні порошку фахівці рекомендують розводити його з розрахунку 2 грами на 1 літр води.

Частота підгодівлі залежить від сорту декоративна рослина і сезону року. Взимку більшість рослин не потребує додаткового внесення добрив.

Добриво Агрікола: інструкція із застосування, склад

Застосування для садових троянд

Троянди відрізняються високою вимогливістю до відходу. Особливо актуально це в умовах середньої смуги. Цей ніжна квітка схильний до різних захворювань, кращою профілактикою яких є регулярна і правильна підгодівля. При постійному внесення достатньої кількості добрив троянди будуть надійно захищені від вірусних та грибкових інфекцій. При повноцінному «раціоні» вони будуть цвісти пишно і тривало.

Спеціально для добрива троянд був розроблений особливий вид препарату. У його складі містяться всі необхідні компоненти в ідеально збалансованій кількості.

Починати удобрювати троянди потрібно навесні , коли у них починається період зростання. В період активного цвітіння підгодовувати їх не потрібно. Повторна підгодівля проводиться після закінчення періоду цвітіння, тоді троянди зможуть накопичити сил перед зимівлею.

По темi:  Кальцієва селітра застосування добрива на городі

При правильному використанні підгодівлі садові троянди будуть цвісти пишно і довго, кущі виростають здоровими і міцними. Кількість бутонів, їх розмір і яскравість забарвлення стануть істотно вище.

Добриво Агрікола: інструкція із застосування, склад

Агрікола для орхідей

Орхідеї в останнім часом стали дуже популярні, багато хто намагається виростити їх у себе вдома. Однак слід пам’ятати, ці квіти вимагають особливого догляду і уваги. найкращим субстратом для їх вирощування є подрібнена кора. Оскільки орхідеї дуже чутливі, добрива для них повинні легко засвоюватися.

Для підгодівлі орхідей потрібно 5 мл засобу «Агрікола» на 1 літр води. Не рекомендується перевищувати цю дозу, щоб не спалити ніжні квіти.

У період зростання удобрювати орхідеї слід кожні 10 днів. Щоб зрозуміти, коли прийшов час, потрібно стежити за листям рослини: якщо вони починають з’являтися один за іншим, пора підживити орхідею. Восени і взимку у рослини настає період спокою. В цей час додаткового внесення добрив не потрібно. Не варто також удобрювати квітка в сильну спеку влітку.

Добриво Агрікола: інструкція із застосування, склад

Добриво для овочів і ягід

Агрікола представлена ​​широкою лінійкою продуктів для підгодівлі не тільки декоративних кімнатних рослин, але і городніх культур. Варто відзначити, що рекомендується використовувати для кожної культури свій кошт.

Внесення цього комплексного добрива обов’язково повинно поєднуватися з дотриманнями правил агротехніки і ретельним доглядом за овочами і ягодами . В цьому випадку можна отримати багатий і якісний урожай.

 1. Щоб домогтися гарного врожаю капусти, необхідно вносити на грядки достатню кількість фосфорних і азотистих добрив. Для цього овоча найкраще підійде різновид добрива «Агрікола1». У відрі води розчиняють 20 грамів препарату і поливають грядки кожні 2 тижні.
 2. Препарат «Агрікола 2» – чудовий засіб для отримання врожаю цибулі і часнику. Препарат багатий калієм, фосфором і азотом, крім того, він містить в своєму складі магній, необхідний для гарного росту цих овочів. Вносити добриво можна три рази за сезон з перервою в 10 днів. Згідно з інструкцією, 25 грамів препарату розчиняють у відрі води.
 3. Представники сімейства пасльонових – томати, баклажани, перець – люблять засіб «Агрікола 3». Для отримання смачних і красивих помідорів, розводять 25 грамів добрива в відрі води і обприскують грядку тричі з інтервалом 10 днів. Перше внесення можна зробити через 2 тижні після висадки розсади в грунт.
 4. Препарат «Агрікола 4» розроблений спеціально для коренеплодів – буряка, редису, моркви. Вносити його слід відразу ж після внесення в грунт насіння. Однак за 2 тижні до збору врожаю підгодівлю слід припинити.
 5. А ось огірки, баклажани і патисони будуть чудово рости, якщо підгодувати їх засобом «Агрікола 5». Завдяки достатній кількості фосфору й азоту овочі будуть швидко рости, а калій і магній дозволять отримати велику кількість зав’язей і якісні плоди. Для підгодівлі потрібно 25 мл засобу розвести в 10 літрах води. Цієї кількості препарату вистачить, щоб полити 15? 20 кв. метрів грядки. Всього за сезон вносити добриво потрібно 4? 5 разів з перервою в 10 днів. У перший раз гарбузові культури підгодовують тоді, коли з’являться три листочка. Якщо ж огірки вирощувалися з розсади, першу підгодівлю вносять через тиждень після перенесення в грунт.
 6. Щоб отримати гарну міцну розсаду, була спеціально створена «Агрікола 6».
По темi:  Сечовина як добриво застосування, склад, норми внесення

Добриво Агрікола: інструкція із застосування, склад

Переваги «Агріколи»

Агрікола – добриво, яке має ряд переваг в порівнянні з іншими препаратами. До таких належать:

 • Засіб можна не вносити в землю, а обприскати їм листя і стебла, які легко вбирають і засвоюють корисні мікроелементи. Такий процес підгодівлі протікає набагато швидше і ефективніше.
 • Засіб відрізняється високим ступенем екологічної чистоти і безпеки. У його складі не міститься іонів хлору і солей важких металів, небезпечних для здоров’я.
 • При внесенні «Агріколи» овочі та ягоди не накопичують в собі нітратів. Навіть якщо розсада висаджена на ділянці, раніше забрудненому нітратами, цей препарат не дозволяє токсичних речовин накопичуватися в плодах.
 • Овочі, удобрені цим препаратом, бувають набагато смачніше, корисніше і більш поживні. У них підвищується вміст аскорбінової кислоти і каротину.

« Агрікола »буває незамінною для вирощування врожаю на пересушені, збіднених або надмірно холодних грунтах, а також на солончаках. Вартість цього препарату невисока і дозволяє якісно доглядати за городніми грядками або кімнатними декоративними квітами.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Добрива)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

два + 12 =

Сейчас читают:
Top