115 | 0
Раздел: Добрива
Оцените статью:
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Акробат для рослин інструкція із застосування

Акробат для рослин інструкція із застосування

Щоб зберегти врожай необхідно не тільки захищати рослини від шкідників, але і від хвороб. Одним з надійних помічників у цьому є фунгіцид акробат мц. Його застосовують в профілактичних заходах, а також для лікування культур від широкого спектру хвороб. Найбільш дієвий результат дає застосування засобу проти грибка, чутливого до феніламідів. Термін захисної дії після використання препарату становить 2 тижні.

Для чогозастосовують

Препарат акробат мц є засіб системно-контактної дії. Він досить ефективно справляється з широким спектром грибкових захворювань на багатьох культурах, зокрема:

 • з фітофторозом,
 • з альтернаріоз,
 • з мільдью,
 • з пероноспоріозом і ін.

Основою препарату є дві діючі речовини:

 • манкоцеб – контактної дії,
 • диметоморф – системно-контактної дії.

Завдяки цій особливості дію акробата, як фунгіциду поширюється не тільки зовні, але і всередині структури рослини. Спектр застосування даного засобу є сільське господарство і застосування на дачних ділянках. Форма випуску йде у вигляді водно-диспергуючих гранул, які можуть фасувати в професійні упаковки по 10 кг, а також існує дрібна фасовка для домашнього застосування по 20 г.

 1. При обробці рослин акробатом спостерігаються не тільки профілактичні та лікувальні властивості даного засобу, але і препарат має дію щодо запобігання утворенню в подальшому нових спор грибка, що зупиняє його розвиток.
 2. Системне речовина диметоморф потрапляючи в структуру рослини, починає діяти моментально, що дозволяє забезпечити захист рослини навіть на тих ділянках, які не були в область обприскування. А також допомагає зупинити розвиток хвороби на структурному рівні, навіть якщо відсутні зовнішні ознаки, тобто в межах 3 днів після появи спор грибка.
 3. Контактна речовина манкоцеб гарантує захисні властивості рослині зовні. Тому ці два компоненти в препараті відмінно збалансовані і прекрасно доповнюють один одного.
По темi:  Добриво КАС інструкція із застосування, норми внесення, склад

Тому застосування акробата мц допомагає запобігти, а при необхідності і зупинити розвиток патогена як на структурному рівні рослини, так і на зовнішньому. При цьому засіб забезпечує тривалий захисний бар’єр на протязі тривалого періоду часу -2 тижні.

Переваги застосування

Проведені дослідження показали, що застосування акробата для рослин дає дійсно дієвий результат, як в цілях профілактики, так і для лікування ураженої рослини. На підставі цього можна виділити цілий ряд позитивних якостей даного препарату:

 • Ефективний як в цілях попередження захворювання, так і з метою лікування.
 • Володіє тривалим терміном захисної дії.
 • Ефективно діє на патоген при різних стадіях його розвитку.
 • Запобігає утворенню нових спор грибка.
 • Не виявлені грибки, які мають стійкість до впливу даного препарату.
 • Не є небезпечним для рослин, а також комах і черв’яків, які знаходяться в грунті.
 • Не має жодних обмежень у застосуванні.

Крім цього допускається спільне використання з пестицидами, що значно скорочує кількість планових обробок.

Інструкція по застосуванню препарату акробат мц

Для того щоб забезпечити рослини надійним захистом необхідно застосовувати препарат акробат згідно з інструкцією, що гарантує високий рівень захисту рослин.

Для проведення обробки слід приготувати діючий розчин відповідно до такого співвідношенню: 20г розчинити в невеликій кількості води, після чого довести об’,єм рідини до 5 л.

Першу обробку слід проводити в період вегетації незалежно від того є вже ознаки захворювання чи ні. Подальше обприскування слід проводити через 2 тижні після першого. Останнє застосування препарату для культури має бути не пізніше, ніж за 30 днів до можливого збору врожаю.

 1. Такі терміни передбачені для всіх культур, крім цукрових буряків, у неї термін очікування повинен становити як мінімум 50 днів. Допускається застосування акробата мц не більше 3 разів за сезон для однієї культури.
 2. Допускається проведення ручних робіт з обробленою культурою не менше ніж через 7 днів після обприскування, а механічні роботи можна проводити через 3 дня.
 3. З цього випливає, що застосування засобу на початку сезону допомагає створити надійний захисний бар’єр від багатьох грибкових захворювань.
По темi:  Брунька (фунгіцид) – інструкція із застосування, відгуки дачників

Існує деякі особливості використання препарату для різних культур. Застосування акробата для винограду допомагає впоратися з мільдью, для цього використовують приготований діючий розчин з нормою витрати 10 л / 100кв.м. насаджень.

 • Для захисту огірків від патогена пероноспорозу слід застосовувати діючий розчин з нормою витрати 7л / 100кв.м.
 • Для забезпечення захисту томатів і картоплі від фітофторозу, макроспороза і альтернаріозу застосовують діючий розчин з витратою 4 л / 100кв.м.

Обприскування всіх перерахованих культур проводиться в вегетаційний період рослин. Всі ці нескладні правила допоможуть зберегти урожай і захистити рослини від різних патогенів, проте дуже важливо проводити обробку точно дотримуючись інструкції додається до препарату.

Токсичність препарату і заходи захисту при обробці

Даний засіб відносять до 2 класу небезпеки, тому буде не зайвим дотримання стандартних методів захисту. Щоб уникнути будь-якого негативного впливу на бджіл обробку слід проводити рано вранці або ввечері. Доведено, що препарат є абсолютно безпечним для дощових черв’,яків і всіх комах, що живуть в грунті. Також слід врахувати, що не існує жодного антидоту даного засобу, тому підвищені заходи безпеки не завадять. При обприскуванні не допускати попадання на шкіру, в разі зворотного слід змити краплі препарату під проточною водою.

Зберігати засіб слід в недоступному місці для дітей і домашніх вихованців. Тривалість терміну зберігання складає – 2 роки з моменту випуску. Помічено, що при підвищених температурах препарат зберігає всі свої властивості. Не можна використовувати препарат, коли пройшла доба після його приготування. Що залишився розчин слід утилізувати.

Раздел: Добрива
Автор:
Дата:

Акробат для рослин інструкція із застосування

Вы читаете статью Акробат для рослин інструкція із застосування. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Акробат для рослин інструкція із застосування - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Акробат для рослин інструкція із застосування