Чотири потрібних ради для раннього врожаю великої суниці
8653 Чотири потрібних ради для раннього врожаю великої суниці

Чотири потрібних ради для раннього врожаю великої суниці


Чотири потрібних ради для раннього врожаю великої суниці

Хочете отримати суницю раніше? Найпростіший і надійний спосіб – посадити ранні сорти, такі, як Альба. Але і їх можна прискорити, якщо використовувати нехитрі способи розігнати грядку.

Будильник для суниці

Хочете отримати ранній урожай суниці? Тоді будите її раніше. Для цього, як тільки достигне грунт, зберіть все відмерлі листя з грядки.

А коли з рослинними залишками буде покінчено, розсипте в міжряддях аміачну селітру (1015 г на м2). Тобто на сотку піде близько 1,5 кг. Після розсипання гранул їх можна закласти в грунт граблями. Але я рекомендую перекопати на повний штик лопати.

Тепер залишається якомога раніше провести полив, щоб добриво швидше дісталося до коренів. Після поливу рослини будуть рости як божевільні, швидко нарощуючи листову масу. А значить, вони раніше дадуть перші ягоди.

Чотири потрібних ради для раннього врожаю великої суниці

Урожайна плівка

Хитрий спосіб прискорити суницю – застелити міжряддя плівкою. Взагалі, краще садити її на темні плівку або лутрасил. Але можна і просто застелити міжряддя прозорою плівкою. Під нею грунт прогріється набагато раніше, і врожай можна буде отримати на тиждень раніше сусідів.

Єдиний недолік плівки: під нею дуже активно ростуть бур’яни. На літо смуги прозорої плівки обов’язково прибираємо, а чорну можна залишити – під нею коріння не зваряться.

Суниця під прикриттям

Як можна раніше накрийте грядку рулоном лутрасила щільності 30. Можна прямо без дуг, просто пустивши по кущах. Листя таке укриття підніме, і дуги не знадобляться.

По темi:  Особенности весенней обрезки яблони: видео мастер-класса с Евгением Сапуновым

Лутрасил і спанбонд годі й провітрювати, вони і так пропускають повітря. Розкриваємо укриття, щоб полити рослини. Урожай виходить майже на два тижні раніше.

Чотири потрібних ради для раннього врожаю великої суниці

Порада від «Господарства»

Чи не розкривайте грядку заради запилення: суниця прекрасно самозапилюється і без доступу бджіл урожай виходить не гірше.

Важливий стимул

Прискорити розвиток суниці можна, обприскуючи її стимуляторами. Помічено, що після Гібберсіб кущі починають рости набагато швидше, а ягоди швидше набирають цукор, стають більшими і більш витягнутими.

Трохи менш ефективні підживлення гуматом натрію. Підживлення повторюють через два тижні після першої. Препарат нешкідливий для людини, тому ідеальний варіант – обприскати кущі по першим молодим листочків і вдруге – по бутонам.

Замінити гумат може Сілк: їм обприскують рослини по першим квіткам. Розвиток рослин значно прискорюється. І урожай вийде особливо рано.

Але, звичайно, всі ці способи не можуть конкурувати з вирощуванням суниці в теплиці. Тепличники свої перші ягоди вже відвезли на ринок.

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Сад, город)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один − один =

Сейчас читают:
Top