Чому у петунії жовтіє листя?

Чому у петунії жовтіє листя?


У петунії часто виникає пожовтіння листя або хлороз. Багато вважають, що ознаками хлорозу є брак заліза, і рекомендують відразу застосовувати хелат заліза для лікування рослин. Однак, якщо усунути причину хлорозу, петунія почне рости і пишно цвісти без застосування додаткових препаратів.

Почему у петунии желтеют листья?Почему у петунии желтеют листья?

 

Причини пожовтіння листя петунії:

1. В першу чергу хлороз листя говорить про те, що коріння петунії знаходяться в несприятливих умовах. Наприклад, петунія жовтіє в маленьких ємностях, коли коріння тісно і немає місця для розвитку. З-за цієї причини часто жовтіє передержанная розсада петунія в маленьких стаканчиках або квіти, висаджені в невеликі горщики. Пересадка рослин в грунт або у великий горщик, вирішить проблему.

2. У петунії коренева система складається з безлічі тонких розгалужених корінців, які починають відмирати при тривалому пересушування землі або загнивати з-за застою вологи в грунті. Тому полив петунії в спеку має бути частим. Щоб врятувати петунію від пожовтіння в холодну дощову погоду, квіти в горщиках краще занести в теплицю або під навіс. Особливо небезпечно для рослин поєднання перезволоження грунту і низької температури, що часто буває в затяжну дощову погоду.

3. Петунія вимагає пухкої слабокислою грунту. Якщо земля слаболужна, то петунія не здатна засвоювати в ній азот і залізо, тому у рослин починається хлороз. Іноді ми самі знижуємо кислотність грунту до нейтральній і лужної популярної підгодівлею – деревною золою. Петунію удобрювати настоєм деревної золи або підсипати золу навколо рослин не можна.

— Краще при підготовці грунту для посадки петунії внести торф і листовий перегній, що зробить ґрунт пухкий і слабокислою.

— При пожовтінні листя можна полити петунію з лимонною кислотою (1 чайна ложечка лимонної кислоти на 10 літрів води), через кілька днів хлороз пройде.

По темi:  Путешествия по России с кэшбеком

4. Хлороз листя – це нестача поживних елементів для нормального процесу фотосинтезу в листі рослин.

При нестачі заліза у петунії жовтіють верхні молоді листочки між прожилками.

При нестачі магнію першими жовтіють нижнє листя рослин між прожилками.

При нестачі азоту світлішають жилки старих листя внизу пагонів, вони передчасно засихають.

Всі ці ознаки хлорозу у петунії можна усунути з допомогою позакореневого підживлення по листю, використовуючи комплексне добриво з мікроелементами в доступній формі.

Джерело: klumba-plus.ru

Статью нашли по запросам:
  • у петуніі листя стало дрібним жовтим
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Сад, город)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пятнадцать − восемь =

Сейчас читают:
Top