Чому троянда погано цвіте. Сліпі пагони троянди.

Чому троянда погано цвіте. Сліпі пагони троянди.


Наприкінці весни троянди активно ростуть і набирають бутони. За кількістю бутонів вже можна передбачити наскільки пишною буде перша хвиля цвітіння.

Якщо бутонів у троянди мало, кущ розвивається слабо, необхідно уважно оглянути всі пагони. Кожен пагін троянди повинен мати зростаючу верхівку або закінчуватися бутоном. Якщо ви побачите гілочку троянди без точки зростання, без бутона, зазвичай така гілочка закінчується великим листком – це «сліпий» втечу.

Почему роза плохо цветёт. Слепые побеги розы.Почему роза плохо цветёт. Слепые побеги розы.

 

 

 

«Сліпі» пагони троянд ще називають «сплячими», їх точка росту з якихось причин заснула або засохла. Це може статися із-за несприятливих погодних умов – нічних заморозків, спеки, засухи або брак якихось елементів живлення в грунті.

Якщо у троянди багато «сліпих» пагонів, то кущ росте повільно, бутонів мало і цвітіння буде слабким. «Сліпі» пагони не розвиваються далі і залишаються в завмерлому стані, якщо їх не обрізати для того щоб розбудити нову нирку.

Почему роза плохо цветёт. Слепые побеги розы.Почему роза плохо цветёт. Слепые побеги розы.

 

Обрізати «сліпі» пагони потрібно, пропустивши 2-3 листа від верхівки, над аркушем який знаходиться із зовнішньої сторони куща. Після обрізки прокинеться брунька в пазусі листка і з’явиться бічний пагін, який продовжить зростання і дасть бутон.

Після обрізки «сліпих» пагонів підгодуйте троянду для росту і пишного цвітіння будь комплексним добривом. Це може бути настій з трави з додаванням деревної золи або мінеральне добриво з мікроелементами.

 

Джерело: klumba-plus.ru

По темi:  Польза цветов, коры и ягод калины + 10 самых полезных рецептов с калиной красной
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Сад, город)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

семнадцать − 11 =

Сейчас читают:
Top