Чим і скільки разів годувати сад
8695 Чим і скільки разів годувати сад

Чим і скільки разів годувати сад


Чим і скільки разів годувати сад

На відміну від овочів, плодові дерева потребують трьох підгодівлі за сезон. У момент розвороту листя: аміачна селітра (20-30 г на м2), сірчанокислий калій (10-20 г на м2).

Читайте также: Біографія Івана Франка

Друга підгодівля в період осипання зав’язі: комплексні добрива у вигляді азофоски, нітрофоски або калимагнезии (не більше 35 г на сотку) з добавкою сечовини (1-3 ст. Ложки на м2).

Чим і скільки разів годувати сад

Третя підгодівля — в кінці серпня, в період дозрівання плодів у осінніх сортів яблунь. Проводять розчином подвійного суперфосфату (2 ст. Ложки) і сірчанокислого калію (1 ст. Ложка) на 10 л води. Виливаєте цей розчин по 10 л на кожен квадратний метр. Під розпушування можна внести в грунт простий суперфосфат. Він поступово буде проникати в грунт до коріння і буде працювати навіть в наступному році.

Чим і скільки разів годувати сад

Це стандартна схема підгодівлі плодових дерев. Але останнім часом все частіше її замінюють європейськими підгодівлею. Коли рослини поливають добривами раз на два тижні, але дозування використовують дуже низькими — не більше 1 ст. ложки на 100 л води. Сад при такому підході плодоносить особливо щедро.

Чим і скільки разів годувати сад

Також можна два-три рази на рік розкладати по периферії крони дерев компост. Тоді деревам взагалі не знадобляться ніякі підгодівлі, крім мікроелементів, що можна внести в розчини пестицидів при обприскуванні.

По темi:  Все секреты выращивания винограда в Подмосковье и в северных регионах России от виноградаря Николая Сидорцова
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Сад, город)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

одиннадцать − 7 =

Сейчас читают:
Top