Чи врятує яблуню крапельниця?
8700 Чи врятує яблуню крапельниця?

Чи врятує яблуню крапельниця?


Чи врятує яблуню крапельниця?

Садівники у нас — народ винахідливий. Ось, наприклад, з народних методів боротьби зі слабкими приростами дерев ентузіасти рекомендують робити деревах … крапельниці з сіллю.

Читайте также: Креативные прически- проявляем оригинальность в укладке

Вважається, що такий прийом стимулює прирости, підвищує опірність до захворювань, продовжує життя деревам. Чи так це?

Чи врятує яблуню крапельниця?

Деякі садівники йдуть далі і рекомендують ставити крапельниці з протигрибкових засобів. Наприклад, Превікуром енерджі або хлорокиси міді.

Сіль деревах мало того що нічого не дає, так ще і містить у великій кількості шкідливий натрій, який дерева і так в достатку отримують з грунту. Внесення його за кору за допомогою крапельниці принесе тільки шкоду.

Завжди негативний результат ви отримаєте при прокапування під кору розчином хлорокиси міді, зараз більше відомої як Хом. Все тому, що для рослин це чиста отрута, і застосовують його тільки по листю. Внесення під кору викличе опік кори, відмирання камбію і загибель цілого ділянки на штамбі. Добре, якщо відмирання буде не кільцеве, але і без цього дерево виявиться покаліченим і може не відійти до самої старості.

Чи врятує яблуню крапельниця?

Превікуром взагалі поливають тільки коріння, для крапельниць він не пристосований. У крапельниці ллють антибіотики. Але стосовно до дерев навіть досвідчені агрономи не зможуть вам сказати, які з них підуть на користь, а які — на шкоду.

Примітно, що чорним раком уражаються слабкі і хворі дерева, які не районовані в даній місцевості і слабо зимостійкі. Набагато ефективніше будь-яких крапельниць буде підживлення саду під перекопування гноєм з добавкою 20-30 г нітрофоски на квадратний метр проекції крони.

А в боротьбі з хворобами краще покластися на обприскування дерев тим же ХОМом, скоріше, Хорусом, Віторосом …

По темi:  Как прорастить невсхожие и непослушные семена: 6 проверенных способов

Чи врятує яблуню крапельниця?

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Сад, город)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

16 + пятнадцать =

Сейчас читают:
Top