Бузина, якій місце в саду
8634 Бузина, якій місце в саду

Бузина, якій місце в саду


Бузина, якій місце в саду

У багатьох народів центральної Європи бузина століттями шанували як священне дерево, що сприяє продовженню життя. Це відображено в їхньому фольклорі. Наприклад, одна із старовинних прислів’їв говорить: «Коли Ви вибрали місце для своєї садиби, в першу чергу посадите бузину, а потім будуйте свій дім».

Читайте также: Корисні властивості апельсина, масло солодкого червоного апельсина

Бузина чорна здавна славилася своїми неймовірними лікарськими властивостями. А зараз ці її властивості визнані і традиційною медициною. У медичних цілях використовуються плоди, листя і квіти бузини.

Бузина, якій місце в саду

Існують сорти бузини з підвищеною врожайністю, як, наприклад, сорт «Haschberg», які обробляють для отримання промислових обсягів плодів.

Але ще більше сортів, які вирощують заради приголомшливою, ефектною листя або гарної форми куща: Black Lace, Linearis, Madonna, Black Tower, Laciniata, Serenade, Guincho Purple. Але це далеко не всі сорти з гарними листами. Декоративні сортів не зав’язують багато плодів, але їх зовнішній вигляд приховує цей недолік.

Бузина, якій місце в саду

Бузина швидко набирає масу, вимагає родючого і вологого грунту, добре переносить морози до -35º С. Часто бузину ранньою весною чи пізньою осінню обрізають майже до землі. В такому випадку влітку вона не кущиться, а виростає потужними пагонами з дуже великими листками. У разі такої стрижки чагарник не цвіте.

По темi:  Як підвищити врожайність малини
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Сад, город)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

семь + 13 =

Сейчас читают:
Top