В Україні відкрили новий завод з виробництва ветпрепаратів та кормових добавок
1421 В Україні відкрили новий завод з виробництва ветпрепаратів та кормових добавок

В Україні відкрили новий завод з виробництва ветпрепаратів та кормових добавок


У р. Дергачі Харківської області 12 травня компанією «Біофарм» відкрито новий завод по виробництву ветеринарних препаратів та кормових добавок.

Про це повідомила прес-служба народного депутата, заступника голови Комітету ВРУ з питань аграрної політики та земельних відносин Олександра Бакуменка, який взяв участь у відкритті заводу.

Крім того, на церемонії відкриття виробничих потужностей були присутні голова Харківської обласної ради Сергій Чернов і депутати обласної ради.

З часу заснування і по теперішній час серед стратегічних напрямків діяльності «Біофарм» — розробка, виробництво і реалізація фармацевтичних препаратів і кормових добавок для ветеринарної медицини — продуктів, відомих в Україні та за її межами. Підприємство виробляє продукцію, асортимент якої налічує 53 найменування і включає антианемічні, протимаститные препарати, паразитоциды, кокцидіостатики, препарати для зовнішнього застосування, протимікробні засоби, що діють в шлунково-кишковому тракті, протимікробні засоби системної дії і вітаміни.

Більшість препаратів є оригінальними і мають українські патенти. Крім того, 16 продуктів компанії мають міжнародні патенти, 14 найменувань препаратів вже зареєстровані в зарубіжних країнах.

Із запуском виробничих потужностей компанія планує збільшити обсяги виробництва продукції у 4 рази і експорт ветеринарних препаратів та кормових добавок у зв’язку з відкриттям нових ринків збуту, які працюють за європейським вимогам (країни ЄС, Туреччина, африканські країни, ОАЕ та інші).

Згідно з повідомленням, новий об’єкт відповідає вимогам GMP — міжнародного стандарту якості продукції, що дозволить підприємству виробляти високоякісну конкурентоспроможну продукцію у великих обсягах і асортименті не тільки на вітчизняному ринку, але і за його межами.

По завершенню урочистої частини гостей була організована екскурсія.

Завод складається з трьох поверхів. На першому знаходяться складські приміщення, на другому — виробничі (ділянки стерильних та нестерильних лікарських форм). Третій поверх — це лабораторії та офісні приміщення. Оснащення заводу на 90% вітчизняне: обладнання вироблено в Запоріжжі, Черкасах, Полтаві, Харкові.

По темi:  Сироробний завод в Великому Бурлуці відновив роботу після 5-річного простою

Сучасні мікробіологічні та хіміко-аналітичні лабораторії заводу обладнано висококласним устаткуванням, яке дозволяє контролювати якість продукції на дуже високому рівні, атестовані по ISO 17025.

Заступник Голови аграрного комітету Олександр Бакуменко відзначив, що технологічне устаткування заводу вкладено 100 млн грн. «Такий рівень обладнання дозволить здійснити прорив на нові європейські та азіатські ринки, призведе до збільшення обсягів виробництва і експорту, що сприятиме зростанню ВВП країни, збільшить валютну виручку для нашої країни, яка буде утримувати гривню, забезпечить наповнення бюджету країни і створення нових робочих місць збільшуючи рівень зайнятості населення в регіоні. І найважливіше те, що український виробник витримує кращі європейські стандарти», — сказав він.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зазначив, що відкриття заводу передувала копітка трирічна робота команди фахівців, завдяки чому заводські потужності демонструють вдале поєднання наукового, виробничого, інвестиційного ресурсів і було створено 100 робочих місць для жителів міста.

«Це і податки для району, престиж і візитна картка всієї Слобожанщини. Завдяки сучасному менеджменту конкурентну продукцію підприємства знатимуть далеко за межами держави, так як технологія її виробництва дійсно відповідає світовим стандартам», — сказав він.

Зі свого боку, Олександр Бакуменко додав, що впевнений у перспективності цього підприємства завдяки симбіозу науки та виробництва, створення власних конкурентоспроможних засобів, які будуть провідниками українських товарів з високою доданою вартістю на усіх світових ринках.

Agroportal.ua

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Новини)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

20 + одиннадцать =

Сейчас читают:
Top