327 | 0
Раздел: Новости
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Ціни на худобу в США подолали свій пік

Ціни на велику рогату худобу в США знизилися за минулий тиждень. У минулий понеділок телиці категорії Choice коштували 136 центів / фунт в живій вазі. Той же показник вчора закрився на рівні 126 центів / фунт в живій вазі. Ф’ючерсні ринки також демонструють тенденцію до цінового зниження.

Зростаючі ціни на худобу в першій половині 2017 року здивували деяких учасників ринку, так як поголів’я великої рогатої худоби США відновився набагато швидше, ніж очікувалося. Зростання цін на худобу в США був пов’язаний з рядом факторів: скорочення імпорту яловичини з Австралії та Нової Зеландії; зростаючий експорт у Японію і Корею; погана погода, впливає на поголів’я худоби (і виробництво яловичини); зниження цін на велику рогату худобу в 2016 році, яке призвело до того, що багато роздрібні торговці збільшували запаси худоби, стимулюючи попит.

Отже, подолали ціни на худобу в США свій пік? Ринок ф’ючерсів вказує саме на це.

Історично склалося так, що ціни на худобу в США і Австралії скорельовані, що підтверджується двома постачальниками, які поділяють широкий спектр ринків (Японія, Корея і внутрішній ринок США). Як правило, американський молодняк, в середньому, на 40% дорожче теля австралійського худоби, в залежності від курсу валюти, однак обидва ринку можуть вийти з цього історичного співвідношення (приклад 2014 року і кінець 2016 року).

В останньому прогнозі WASDE МСХ США прогнозує, що найбільший в світі виробник яловичини, США, збільшить виробництво на 4% у 2017 році. Ця додаткова яловичина буде як і раніше забезпечувати сильну конкуренцію австралійському продукту.

meatinfo.ru
 

По темi:  Стало відомо, наскільки подорожчала в Україні свинина
Раздел: Новости
Автор:
Дата:

Ціни на худобу в США подолали свій пік

Вы читаете статью Ціни на худобу в США подолали свій пік. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья Ціни на худобу в США подолали свій пік - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье Ціни на худобу в США подолали свій пік