Ціни на худобу в США подолали свій пік
2599 Ціни на худобу в США подолали свій пік

Ціни на худобу в США подолали свій пік


Ціни на велику рогату худобу в США знизилися за минулий тиждень. У минулий понеділок телиці категорії Choice коштували 136 центів / фунт в живій вазі. Той же показник вчора закрився на рівні 126 центів / фунт в живій вазі. Ф’ючерсні ринки також демонструють тенденцію до цінового зниження.

Зростаючі ціни на худобу в першій половині 2017 року здивували деяких учасників ринку, так як поголів’я великої рогатої худоби США відновився набагато швидше, ніж очікувалося. Зростання цін на худобу в США був пов’язаний з рядом факторів: скорочення імпорту яловичини з Австралії та Нової Зеландії; зростаючий експорт у Японію і Корею; погана погода, впливає на поголів’я худоби (і виробництво яловичини); зниження цін на велику рогату худобу в 2016 році, яке призвело до того, що багато роздрібні торговці збільшували запаси худоби, стимулюючи попит.

Отже, подолали ціни на худобу в США свій пік? Ринок ф’ючерсів вказує саме на це.
Ціни на худобу в США подолали свій пік
Історично склалося так, що ціни на худобу в США і Австралії скорельовані, що підтверджується двома постачальниками, які поділяють широкий спектр ринків (Японія, Корея і внутрішній ринок США). Як правило, американський молодняк, в середньому, на 40% дорожче теля австралійського худоби, в залежності від курсу валюти, однак обидва ринку можуть вийти з цього історичного співвідношення (приклад 2014 року і кінець 2016 року).

В останньому прогнозі WASDE МСХ США прогнозує, що найбільший в світі виробник яловичини, США, збільшить виробництво на 4% у 2017 році. Ця додаткова яловичина буде як і раніше забезпечувати сильну конкуренцію австралійському продукту.

meatinfo.ru
 

По темi:  Світовий ринок молока: виробництво падає, ціни ростуть
Автор:
Дата:
Из той же категории: (Новини)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

10 − 4 =

Сейчас читают:
Top