Сироробний завод в Великому Бурлуці відновив роботу після 5-річного простою
3486 Сироробний завод в Великому Бурлуці відновив роботу після 5-річного простою

Сироробний завод в Великому Бурлуці відновив роботу після 5-річного простою


Сироробний завод в Великому Бурлуці відновив роботу після 5-річного простою.

Зокрема, на підприємстві реконструювали обладнання, запустили першу лінію і вже набрали у штат 120 працівників.

27 липня під час робочої поїздки до Великобурлуцького району відновлене підприємство відвідала голова ХОДА Юлія Світлична.

«Великобурлуцький район раніше славився виробництвом своїх сирів. «Сири Бурлука» були відомі на території всієї України, але 5 років тому завод припинив свою роботу, і не було перспективи відновлення виробництва, — розповіла керівник області. — Ми знайшли інвестора, інвестор повірив владі. І сьогодні вже є результат».

Голова Великобурлуцької РДА Віктор Слиш розповів, що, очоливши район, відразу почав піднімати питання відновлення роботи підприємства, яке було найбільшим на Великобурлуччине.

Сыродельный завод в Великом Бурлуке
 

«До кого тільки я не звертався, щоб звернули увагу на цей завод, запустили. Тільки Юлії Світличної вдалося знайти інвестора і вийти на попередніх власників, щоб досягти необхідних домовленостей, — повідомив Віктор Слиш. — Взагалі такі виробництва здаються не менш, ніж за рік, але з допомогою керівництва області нам вдалося всього за 2 місяці підключити сюди газ і вирішити ще низку питань».

Протягом червня — липня 2017 року сироробний завод реконструювали. Більше того, зараз виробництво сертифіковане за міжнародними стандартами якості ISO 9001:2000. Підприємство стало одним з перших в регіоні, де реалізується проект європейської системи контролю якості ХАССП. Зараз на підприємстві вже працює перша лінія — з виробництва сухого молока.

«Є домовленість з інвестором, в жовтні вже приступлять до виробництва сиру, і піде лінійка нових видів сирів. Також будуть відновлювати рецептуру сирів, які тут проводилися раніше, — повідомила Юлія Світлична. — На даний момент в штат підприємства вже набрали 120 співробітників, я сподіваюся, що з 2018 року у нас буде тут до 400 робочих місць, і потужності будуть повністю завантажені».

По темi:  Експорт американських молочних продуктів досяг трирічного максимуму

Віктор Слиш зазначив, що зараз існує проблема нестачі кваліфікованих кадрів.

«Ми обговорили з головою облдержадміністрації це питання і вона пообіцяла допомогти в його комплексному вирішенні, підключивши систему профтехосвіти регіону. Зі свого боку ми готові забезпечити нових робочих місцем проживання», — повідомив голова РДА.

Керівник області зазначила, що відновлене великобурлукское підприємство може розраховувати на підтримку з боку ХОДА.

«Вже є домовленості з експортерами. Плануємо запросити інвестора заводу взяти участь у міжнародному інвестиційному форумі, який пройде в Харкові у вересні — щоб представити свою продукцію і, можливо, знайти нові ринки збуту», — сказала Юлія Світлична.

Харківська ОДА

Автор:
Дата:
Из той же категории: (Новини)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

тринадцать + 5 =

Сейчас читают:
Top