263 | 0
Раздел: Новини
Оцените статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

На Львівщині відкрили «європейську» овцеферму

ТОВ «Меринос-Захід» відкрило нову овцеферму європейського рівня на селі Залужани Дрогобицького району.

Про це повідомляється на сайті Львівської обласної державної адміністрації.

Зараз на фермі, яка побудована за моделлю аналога австрійської ферми, містять понад 150 голів овець породи Бергшаф-Тірольська скельна вівця.

Овцеферма европейского уровня
Вівцеферма європейського рівня

Серед особливостей господарства — проживання керуючого на території підприємства, наявність готелю, можливість вільного відвідування ферми для туристів і дегустація продукції: козячих, овечих сирів та іншої продукції.

Открытие овцефермы
Відкриття овцефермы

Для довідки: фермерське господарство «Меринос-Захід» зареєстровано і почало своє функціонування у травні 2011 року в селі Почаевичи. Згодом розширив господарську діяльність на території двох сільських рад — Почаевицкого і Летнянского. В господарстві утримують овець породи Мериноландшаф, Суффолк і Бергшаф -Тирольська скельна вівця. Господарство має статус племрепродуктора з розведення овець породи мериноландшаф. Племінне поголів’я закуплено в Німеччині (Баварія).

Зараз у господарстві міститься 3000 голів овець і 247 голів молочних кіз зааненської породи.

У 2014 році фермерське господарство розширило свою діяльність на територію ще двох сільських рад, а саме Снятинського і Нагуевичского.

agroportal.ua

По темi:  Європа забезпечена молоком на 109% - IDF
Раздел: Новини
Автор:
Дата:

На Львівщині відкрили «європейську» овцеферму

Вы читаете статью На Львівщині відкрили «європейську» овцеферму. Все материалы на сайте OOO Gumat, а также и статья На Львівщині відкрили «європейську» овцеферму - написаны с целью информационного обогащения и мы рады если Вам нравиться наш Журнал.

Отзывы к статье На Львівщині відкрили «європейську» овцеферму